Založ si blog

Ako nežiť svoj život v súčasnosti!

Jeho kráľovská výsosť Sir Philip Mountbatten (rodený Battenberg) je dnes mŕtvy. A tiež známy ako Philip Andrew zo Šlezvicka-Holštajnska-Sonderberg-Glücksburg; Jeho kráľovská výsosť grécky a dánsky princ Filip; a vojvoda z UK Edinburghu, gróf z Merioneth a barón Greenwich; Rytier rádu Austrálie; aj člen najčestnejšieho tajného rádu Jej Veličenstva; – a napokon aj manžel kráľovnej Alžbety, Filipov život slúži ako absolútny protiklad pre všetkých, čo sa snažia viesť cnostný život a prispieť ale niečím pozitívnym pre budúce generácie. 

Jeho dlhá parazitická existencia je tiež obvinením z posledných rozpadajúcich sa zvyškov z oligarchického systému, ale i degenerovanej oligarchickej kultúry, ktoré sužujú ľudstvo už tisícročia, a ktoré by si teraz mali dať odpočinúť. Bežne, keď zlý človek zomrie, i uniká spravodlivosti na tejto zemi je múdre ho zasvätiť do Božej múdrosti a k počítaniu skutočnej pravdivej histórie a nekomentovať to ďalej. Čistá modloslužobná posteľ, čo teraz zverejnili o živote tohoto kreténa, však diktuje niečo celkom iné!

V rozhovore roku 1988 princ Philip v dnes už neslávnom vyhlásení uviedol: ‚V prípade, že budem reinkarnovaný, no rád by som sa vrátil ako smrteľný vírus a prispel niečím k vyriešeniu preľudnenia’! Oligarchická arogancia tohto tvrdenia nie je len obyčajnou poznámkou, ale je aj pravdivým dôkazom malthusianského pohľadu oligarchie na ľudský druh. Pre nich, ktorí dnes vedú úsilie o zastavenie vedeckého pokroku v rámci oligarchického katechizmu zastavenia zmeny klímy, sú neumyté masy ľudstva morom, beštiálnym stádom, ktoré je treba, ako to výstižne Bertrand Russell, žiadal ‘vykynožiť z času na čas’!

 

https://media.livecast365.com/highwire/thehighwire/content/1622927384709.mp4

 

Sabotáž ropovodu Nord Stream 1 & 2!

29.09.2022

Táto sabotáž, jasne zosnovaná neľútostným režimom Bidena: Nulandovou, J Bidenom, a zároveň senátorom Johnsonom, ktorí žiadali ‚skončiť ho natrvalo‘ akýmikoľvek možnými potrebnými prostriedkami! Deštrukcia ropovodu Nord Stream Jedna i Dva v Baltskom mori je jednou z najpoburujúcejších zločinov terorizmu a sabotáže v histórii nášho sveta! A teraz, keď bola [...]

Výnimočnosť USA je na božskej úrovni!

28.09.2022

Po páde Sovietskeho zväzu dosiahli snahy Washingtonu o globálnu nadvládu a výnimočnosť bezprecedentnú výšku, čo vyústilo do viacerých agresívnych vojen a vyžiadalo si životy ‚mnohých stoviek tisíc‘ ľudí na celom svete, uviedol Lavrov. “Po vyhlásení víťazstva v studenej vojne sa Washington povýšil takmer až do hodnosti božieho posla na zemi, a bez [...]

Blíži sa koniec unipolárneho sveta!

27.09.2022

Napriek všetkému úsiliu, ktoré vynaložili USA, ich éra dominancie sa končí a unipolárny svet sa rúca! Tak povedal Lavrov. Dodal, že o budúcnosti svetového poriadku sa rozhoduje aj v súčasnosti! Lenže otázkou je, či tento poriadok bude s ‚jedným hegemónom, ktorý núti všetkých žiť podľa svojich notoricky známych pravidiel, ktoré sú prospešné len pre neho [...]

Vladimir Putin

Putin uznal, že počas mobilizácie došlo k chybám. Vyzval na ich nápravu

29.09.2022 20:50

Ruský prezident uviedol, že je potrebné zamerať sa na prípady, keď úrady nesprávne povolali do zbrane napríklad chronicky chorých alebo mužov, ktorí presiahli branný vek.

Matovič

Matovič nemá mentálnu výbavu byť politikom, tvrdí politológ

29.09.2022 18:45

Finacmajster Matovič dokázal v záverečnej reči rozprávať bez prestávky viac ako dve hodiny. Pourážal opäť všetkých a tvrdí, že Fico bude ako Kadyrov.

veľvyslankyňa Holandska na Slovensku Gabriella Sancisiová

Ohrození ako sudcovia? Rezort kultúry chce chrániť novinárov

29.09.2022 18:30

Ministerstvo kultúry pozvalo odborníkov z Holandska, aby sa podelili o svoje skúsenosti v oblasti ochrany novinárov.

mikulec

SaS nebude iniciovať odvolávanie Mikulca, Sulík vylučuje dohody

29.09.2022 16:28, aktualizované: 18:43

Matovič uviedol, že Sulík sa dohaduje s "váhajúcimi" poslancami, aby podporili Matovičove odvolanie výmenou za to, že "popravia" Mikulca "ruka v ruke s mafiou zo SmeroHlasu". Sulík to označil za nehorázne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 926
Celková čítanosť: 2238637x
Priemerná čítanosť článkov: 2418x

Autor blogu

Kategórie