Založ si blog

Ako nežiť svoj život v súčasnosti!

Jeho kráľovská výsosť Sir Philip Mountbatten (rodený Battenberg) je dnes mŕtvy. A tiež známy ako Philip Andrew zo Šlezvicka-Holštajnska-Sonderberg-Glücksburg; Jeho kráľovská výsosť grécky a dánsky princ Filip; a vojvoda z UK Edinburghu, gróf z Merioneth a barón Greenwich; Rytier rádu Austrálie; aj člen najčestnejšieho tajného rádu Jej Veličenstva; – a napokon aj manžel kráľovnej Alžbety, Filipov život slúži ako absolútny protiklad pre všetkých, čo sa snažia viesť cnostný život a prispieť ale niečím pozitívnym pre budúce generácie. 

Jeho dlhá parazitická existencia je tiež obvinením z posledných rozpadajúcich sa zvyškov z oligarchického systému, ale i degenerovanej oligarchickej kultúry, ktoré sužujú ľudstvo už tisícročia, a ktoré by si teraz mali dať odpočinúť. Bežne, keď zlý človek zomrie, i uniká spravodlivosti na tejto zemi je múdre ho zasvätiť do Božej múdrosti a k počítaniu skutočnej pravdivej histórie a nekomentovať to ďalej. Čistá modloslužobná posteľ, čo teraz zverejnili o živote tohoto kreténa, však diktuje niečo celkom iné!

V rozhovore roku 1988 princ Philip v dnes už neslávnom vyhlásení uviedol: ‚V prípade, že budem reinkarnovaný, no rád by som sa vrátil ako smrteľný vírus a prispel niečím k vyriešeniu preľudnenia’! Oligarchická arogancia tohto tvrdenia nie je len obyčajnou poznámkou, ale je aj pravdivým dôkazom malthusianského pohľadu oligarchie na ľudský druh. Pre nich, ktorí dnes vedú úsilie o zastavenie vedeckého pokroku v rámci oligarchického katechizmu zastavenia zmeny klímy, sú neumyté masy ľudstva morom, beštiálnym stádom, ktoré je treba, ako to výstižne Bertrand Russell, žiadal ‘vykynožiť z času na čas’!

 

https://media.livecast365.com/highwire/thehighwire/content/1622927384709.mp4

 

Už obnovujú povinnú národnú službu!

20.06.2024

Britský premiér Rishi Sunak sa nedávno zaviazal obnoviť povinnú národnú službu. Nemecká vláda tiež uvažuje o obnovení povinnej vojenskej služby. Na Ukrajine nie je nezvyčajné, že vládni agenti násilne unášajú civilistov z ulíc a posielajú ich na front. Toto je len niekoľko nedávnych príkladov. Zdá sa, že existuje jasný trend, že vlády sveta pripravujú svojich [...]

Ukrajina nesplatí 12 miliárd dolárov?

19.06.2024

Redaktor londýnskeho denníka Financial Times pre rozvíjajúce sa trhy J. Cotterill, dnes ráno uverejnil položku, v ktorej i uviedol, že Ukrajina vyzvala medzinárodných držiteľov dlhopisov, aby akceptovali až 60 % zníženie dlhu hodnotou viac ako 20 miliárd dolárov, znamená nesplatenie dlhu viac ako dvanásť miliárd dolárov.

Bývalý veliteľ RF kritizuje Vladimíra Putina!

18.06.2024

Ruský generál vo výslužbe kritizoval ministerstvo obrany krajiny za to, že ich vojakom zúčastňujúcim sa na vojne na Ukrajine poskytlo nekvalitné uniformy. A uviedol to podpredseda výboru pre obranu ruskej Štátnej dumy V. Šamanov, bývalý veliteľ RF výsadkových jednotiek, v prejave v dolnej komore Ruského parlamentu, informovala miestna publikácia RBC. (Škôlkarska mentalita)

Polícia / Kontrola /

Rekord roka: Za volantom nafúkal 4,2 promile. Šoférovi od Košíc hrozí rok basy

22.06.2024 11:50

Policajná hliadka 37-ročného vodiča zastavila a kontrolovala v obci Bukovec v okrese Košice-okolie.

monolit

Ďalší záhadný monolit uprostred púšte. Polícia v Nevade ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 3450259x
Priemerná čítanosť článkov: 2577x

Autor blogu

Kategórie