Veľvyslanec Číny odchádza z Ameriky!
24. júna 2021 12:59,
Prečítané 3 664x,
pskakal2,
Nezaradené
Veľvyslanec Číny Cui Tiankai po odchode z Washingtonu hovorí o ‚križovatke‘ vzťahov s Pekingom. Čínsky veľvyslanec v USA, Cui Tiankai oznámil, že opustí Washington po ôsmich rokoch, keď americké, čínske vzťahy sú podľa neho na ‚kritickej križovatke’, keď USA rekalibrujú svoju politiku angažovanosti. Cui vyhlásením na rozlúčku napísal:
‚Čínsko-americké vzťahy sú súčasne na kritickej križovatke a čínska politika USA prechádza novým kolom reštrukturalizácie, ktorá dnes stojí pred voľbou medzi dialógom a spoluprácou alebo konfrontáciou i konfliktom. V tejto chvíli majú na seba zámorskí Číňania v USA väčšiu zodpovednosť. Dúfam, že budú tiež naďalej propagátormi k zdravému a stabilnému rozvoju‘!
17.07.2025
V septembri sa globalisti pokúsia o rozhodujúci globálny prevrat: “Toto je taký šialený plán“! V septembri r. 2025 sa svetoví lídri zídu v New Yorku, aby podpísali “Pakt pre budúcnosť“. A súčasťou tohto paktu je takzvaný “Globálny digitálny pakt“, ktorý je podľa výskumníka a akademika Jacoba Nordangarda elitným plánom na vytvorenie digitálneho globálneho [...]
16.07.2025
Nemecký minister obrany Boris Pistorius, ktorý sa včera stretol spolu v Pentagóne s americkým ministrom obrany Peteom Hegsethom, následne povedal, že Nemecko a Spojené štáty sa v priebehu niekoľkých dní alebo dokonca týždňov rozhodnú o vyslaní dvoch amerických systémov obrany protivzdušných Patriotov do Kyjeva.
14.07.2025
Bezpečnostná služba Ukrajiny (SBU) dnes oznámila: “špeciálna operácia, ktorá bola osobne vedená šéfom Bezpečnostnej vojenskej služby Ukrajiny, generálporučíkom Vasyľom Maljukom sa dostala do prestrelky s agentsko-bojovou skupinou FSB Ruskej federácie, mužom a ženou, a ktorí potom na pokyn FSB spáchali vraždu zamestnanca Bezpečnostnej služby Ukrajiny, nášho brata, [...]
Bude niekomu v Amerike chýbať? ...
Čínska amorálna TOTALITA, to nie je nič pre... ...
+++++ Dňa 22. júna zaútočila Kanada menom... ...
Celá debata | RSS tejto debaty