Založ si blog

Škaredé zahraničné dobrodružstvo Bidena!

Cesta Joea Bidena späť do jeho mysle, v Londýne i tancovať ako nejaký dvorný šašo pred jeho opatrovníkmi zo City of London a európskymi vládcami, by mala desiť vlasteneckých Američanov. Podávame tu ešte správu o prvých dňoch jeho cesty, ktorá zahŕňala zároveň mnohé stretnutia s britským premiérom Borisom Johnsonom. Tento víkend sa skupina G7, ktorá zastupuje Britániu, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko, Kanadu, stretla spolu v anglickej obradnej župe Cornwalle. Biden potom odletí do Bruselu na stretnutie s EÚ a NATO, po ktorom nasledoval v stredu 16. júna aj jeho summit s ruským prezidentom Vladimirom Putinom v Ženeve. O týchto udalostiach budú nás informovať, ako k nim dôjde.

Zatiaľ Biden pri každej príležitosti pontifikuje, že „Amerika je späť“, čo vlastne znamená: „Sme späť v tomto škaredom oligarchickom, aj globalistickom klube, ktorý sa snaží ovládnuť svet. Ale stratíme  tak každú uncu zvrchovanosti, ktorú Donald Trump tak tvrdo bojoval, aby získal späť, pretože sme predovšetkým aj jednoducho globalistický anti-Trumpisti! Ale áno, opäť budeme i policajtom na svete, pripravení bojovať na život, a na smrť za každú dnes elitnú geopolitickú nevyhnutnosť, ktorú nám rozkážu! Lenže aby to zavrel, Biden vo svojom prvom prejave uviedol, že článok 5 NATO, podľa ktorého musia všetci, spojenci NATO ísť do vojny, ak i dôjde k ich útoku, je skutočne svätou povinnosťou, Spojených štátov. V novej Atlantickej charte, ktorú podpísali Johnson s Bidenom, sa jasne uvádza, že to zahŕňa prísľub používania jadrových zbraní!

Najnovšia verzia ruskej jadrovej doktríny

05.10.2022

Najnovšia verzia ruskej jadrovej doktríny, zverejnená v roku 2020, uvádza, že Moskva si vyhradzuje právo použiť svoje atómové zbrane iba vtedy, ak sú také zbrane a či iné zbrane hromadného ničenia namierené proti krajine alebo čelí existenčnej hrozbe konvenčných zbraní.

USA – jadrová vojna je dnes už možná!

04.10.2022

Čoskoro po prejave ruského prezidenta Vladimira Putina, ktorý minule oznámil čiastočnú mobilizáciu národných síl pre operáciu na Ukrajine, ktorá obsahovala náznak ochoty uchýliť sa i k jadrovej obrane územnej celistvosti Ruska, admirál námorníctva Charles A. Richard – ktorý v súčasnosti slúži ako šéf strategického veliteľstva USA, potvrdil, že Pentagon berie dnes [...]

Tony Blinken k téme Nord Stream 1&2

03.10.2022

‚Musíme urobiť veľa tvrdej práce, aby sme zabezpečili, že krajiny a partneri v EÚ prečkajú zimu. Samotná Európska Únia podnikla veľmi významné kroky na zníženie dopytu, lenže zároveň sa pozerá na spôsoby prechodu na obnoviteľné zdroje energie. Ale v konečnom dôsledku, je to i obrovská príležitosť. Je to obrovská príležitosť raz, ale i navždy, odstrániť [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Dědeček zbabelo ušiel zo súdu. Vodiča zo Zochovej budú stíhať na slobode

06.10.2022 16:32, aktualizované: 19:40

Rozhodol o tom sudca pre prípravné konanie. Prokurátor sa odvolal.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 931
Celková čítanosť: 2258431x
Priemerná čítanosť článkov: 2426x

Autor blogu

Kategórie