Založ si blog

Škaredé zahraničné dobrodružstvo Bidena!

Cesta Joea Bidena späť do jeho mysle, v Londýne i tancovať ako nejaký dvorný šašo pred jeho opatrovníkmi zo City of London a európskymi vládcami, by mala desiť vlasteneckých Američanov. Podávame tu ešte správu o prvých dňoch jeho cesty, ktorá zahŕňala zároveň mnohé stretnutia s britským premiérom Borisom Johnsonom. Tento víkend sa skupina G7, ktorá zastupuje Britániu, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko, Kanadu, stretla spolu v anglickej obradnej župe Cornwalle. Biden potom odletí do Bruselu na stretnutie s EÚ a NATO, po ktorom nasledoval v stredu 16. júna aj jeho summit s ruským prezidentom Vladimirom Putinom v Ženeve. O týchto udalostiach budú nás informovať, ako k nim dôjde.

Zatiaľ Biden pri každej príležitosti pontifikuje, že „Amerika je späť“, čo vlastne znamená: „Sme späť v tomto škaredom oligarchickom, aj globalistickom klube, ktorý sa snaží ovládnuť svet. Ale stratíme  tak každú uncu zvrchovanosti, ktorú Donald Trump tak tvrdo bojoval, aby získal späť, pretože sme predovšetkým aj jednoducho globalistický anti-Trumpisti! Ale áno, opäť budeme i policajtom na svete, pripravení bojovať na život, a na smrť za každú dnes elitnú geopolitickú nevyhnutnosť, ktorú nám rozkážu! Lenže aby to zavrel, Biden vo svojom prvom prejave uviedol, že článok 5 NATO, podľa ktorého musia všetci, spojenci NATO ísť do vojny, ak i dôjde k ich útoku, je skutočne svätou povinnosťou, Spojených štátov. V novej Atlantickej charte, ktorú podpísali Johnson s Bidenom, sa jasne uvádza, že to zahŕňa prísľub používania jadrových zbraní!

Plytvanie ľudskou mysľou je hrozná vec!

29.05.2024

Nedávne útoky na prebiehajúce vyšetrovanie slovenských predstaviteľov už v súvislosti s pokusom o atentát na premiéra Slovenska, Roberta Fica z 15. mája mali dosiahnuť to, čo atentát nedokázal – zmraziť všetky rozumné, aj národné impulzy v Európe stojace v opozícii voči budúcnosti permanentných geopolitických vojen proti Rusku a Číne Nejde o to, že by Slovensko i [...]

Maďarsko chce koniec ekocentrizmu!

27.05.2024

V júnových voľbách do Európskeho parlamentu treba dosiahnuť zmenu v záujme farmárov, keďže bruselská poľnohospodárska politika už ohrozuje budúcnosť európskych farmárov a potravinovú bezpečnosť v EÚ, uviedol maďarský minister pôdohospodárstva Istvan Nagy!!

Budapešť nepodporí vojnu NATO proti RF!

26.05.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhlasovej stanici Kossuth povedal, že Maďarsko sa nezúčastní žiadnej vojenskej misie NATO v susednej Ukrajine. Orbán povedal, že Brusel dnes robí vojenské plány s pracovnými skupinami pracujúcimi na spôsoboch, ako by sa NATO mohlo zúčastniť tejto vojny!

parkovisko, parkovanie, nemocnica Antolská

Prokurátorka zastavila stíhanie zdravotníka obvineného z únosu a znásilnenia študentky

29.05.2024 16:00

Soninu DNA objavili na kľučke na sťahovanie okien v mužovom aute, na plachte v byte zdravotníka aj vo vani.

nehoda, D1, hasiči

Obvinili vodiča nákladného auta, ktoré na diaľnici narazilo do hasičov

29.05.2024 15:50

Rodinám obetí tragickej nehody na diaľnici D1 vyplatia po 50 000 eur, návrh schválila vláda.

Podvod na dôchodcovi, Bandi

Roky vo väzení pre dvojicu z Mníška nad Hnilcom: Podvodom zobrali dôchodcovi dom

29.05.2024 15:42

Šesť rokov a osem mesiacov nepodmienečne vymeral Okresný súd v Spišskej Novej Vsi Igorovi Bandimu z Mníška nad Hnilcom a šesť rokov jeho družke Lucii Bandyovej.

kaliňák, eštok šutaj

Sprísnia sa podmienky práva na zhromaždenie? Prvé návrhy na riešenie bezpečnosti predstavia na budúci týždeň

29.05.2024 15:14

Zasadala bezpečnostná rada. Výkon policajtov je po atentáte naďalej posilnený o 30 percent, informoval minister Šutaj Eštok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,324
Celková čítanosť: 3401946x
Priemerná čítanosť článkov: 2569x

Autor blogu

Kategórie