Ďalšie príznaky sovietizácie USA – 2

Sovietsky dozorný štát v minulosti získal aparátčikov, lokajov, na vypudenie ideologických disidentov! A nedávno sme sa dozvedeli, že ministerstvo obrany prehodnocuje svoje informacie, aby zistilo extrémistické nálady medzi občanmi Ameriky. Zároveň Americká poštová služba nedávno pripustila, že na to, aby ale mohla sledovať zverejňovanie príspevkov Američanov na ich sociálnych sieťach používa sledovacie programy. Televízia CNN nedávno potvrdila, že ministerstvo vnútornej bezpečnosti J. Bidenovej správy uvažuje o vytvorení partnerstva so súkromnými firmami zameranými na sledovanie, aby aj obišlo vládne zákazy skúmania online aktivít Američanov.

Sovietsky vzdelávací systém nechcel osvietiť, ale indoktrinovať mladé mysle správnym, vládou schváleným myslením. V súčasnosti celonárodné univerzity viazané na hotovosť, prijímajú tisíce zamestnancov, lenže i presne naladených správcov rozmanitosti, spravodlivosti aj začlenenia. Ich hlavnou úlohou je tiež skenovať prijímacie konanie, prijímanie do zamestnania, učebné osnovy, ale aj administratívu na univerzitách. Rovnako ako dobrí komisári tak naši Americkí rôznorodí cári dohliadajú na dodržiavanie oficiálneho príbehu, ktorý už musí chybná Amerika priznať, ospravedlniť sa za ňu vzdať sa svojich zlých zlých konštitucionálnych republikánskych základov!

Katolícky Pápež Lev XIV. Sa modlí takto:

10.03.2026

“Pane, osvieť našich vodcov národov, aby mali odvahu opustiť plány smrti!“ Pápež Lev XIV. sa od americko-izraelského začatia vojny proti Iránu denne modlí alebo vydáva vyhlásenia, aby zastavil sprievodné „epizódy násilia a devastácie a rozšírenú atmosféru nenávisti a strachu“, ktoré nasledovali. Uspeje vo svojich modlitbách?

Irán bude cintorínom amerického impéria!

09.03.2026

V krátkom rozhovore v podcaste zo 4. marca o rozvíjajúcej sa vojne v Iráne bývalý americký kongresman a prezidentský kandidát D. Kucinich zhodnotil situáciu takto: “Irán by sa mohol stať cintorínom amerického impéria!“ Dennis Kucinich poznamenal: “S 800 vojenskými základňami po celom svete nie sú len ako obranné základne, ale ako nástroje ekonomickej kontroly!“

Padlí USA vojaci v Iráne nie sú hrdinovia!

07.03.2026

Americkí vojaci, ktorí zahynú vo vojne s Iránom, neboli hrdinovia. Nezomreli pri obrane svojej krajiny. A nezomreli v boji za ochranu Američanov. Zomreli pri presadzovaní geostrategických agend oligarchov a manažérov impérií, z ktorých bežní Američania nijako neprospievajú.

Košice občianske hliadky

Dobrovoľníci chcú byť „očami a ušami“ na sídlisku, idú strážiť poriadok. Polícia: Nemajú oporu v zákone

14.03.2026 18:00

V košickej mestskej časti sídlisko Ťahanovce čoskoro začne fungovať dobrovoľná občianska hliadka.

Germany Obit Habermas

Zomrel jeden z najvplyvnejších moderných filozofov Jürgen Habermas

14.03.2026 17:39

Habermas sa vo svojich prácach často venoval verejnej sfére a skúmal, aké formy verejnej diskusie sú najvhodnejšie pre fungovanie demokracie.

šimečka, danko

Šimečka vyzval Danka, aby odišiel z vládnej koalície

14.03.2026 17:03

Národniari majú podľa svojho predsedu pocit, že Slovensko stagnuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,760
Celková čítanosť: 4908804x
Priemerná čítanosť článkov: 2789x

Autor blogu

Kategórie