Založ si blog

Žeby symboly a nie ľudia vládli svetu?

Žeby čierni kúzelníci a mágovia vládli svetu, a nie politici, bankári alebo tiež vojenskí predstavitelia? Podľa takzvaných ‘konšpiratívnych teórií’, je to čierna mágia existujúca prostredníctvom satanských rituálov, temnou silou za NWO (Nový Svetový Poriadok alebo Nová Svetová Vláda).

Pamätajme si aj na výrok čínskeho mudrca Laoziho, ktorý povedal: ‘symboly vládnu svetu, nie pravidlá alebo zákony‘? Podľa neho symboly komunikujú na hlbšej úrovni ako slová, pretože sú dekódované pravou stranou mozgu, zatiaľ čo slová sú dekódované ľavou stranou mozgu.

Symboly sú schopné hlbšie preniknúť do nášho podvedomia, preto sú elity tak posadnuté okultnými firemnými a vládnymi logami červených krížov a obrazmi vychádzajúceho slnka, a či vševidiacich očí, rôznych pyramíd, apokalyptickým číslom 666, prstencov Saturnu a obrátených pentagramov!

Slová sa stále pokúšajú ovládnuť svet, nikdy však nemôžu byť také silné ako symboly! Rovnako je to tak a čierna mágia vládne svetu. Vlády a korporácie sa pokúšajú ovládnuť svet, nikdy ale nemôžu mať tak silný vplyv na nedokonalé ľudstvo, ako čierna, počas tisícročí existujúca mágia!

Niekoľko príznakov sovietizovania USA!

12.05.2021

Po prvé, z ideologickej indoktrinácie nebolo možné uniknúť nikde. Lebo práca v byrokracii alebo vojenské povolanie nezáležalo ani tak na zásluhách, odborných znalostiach alebo tiež i minulých výsledkoch. Dôležité bolo a je hlasné nadšenie pre sovietsky systém. Wokeness v súčasnosti sa stáva v Spojených Štátoch, ale novým náboženstvom. Amerika vždy bola a stále je [...]

COVID19 – na globálne kontrolovanie?

11.05.2021

Na čele s Národnou bezpečnostnou agentúrou (NSA), ktorá aj ukázala, že sa málo stará o ústavné obmedzenia alebo súkromie občanov USA, začalo štátny dohľad dominovať nad vládou a nad životmi amerických občanov! Vláda USA napriek tomu nemôže fungovať sama. Vyžaduje to spoločníkov! Takto boli v podnikovom sektore uspokojené čoraz zložitejšie bezpečnostné potreby [...]

Biden predĺžuje vražedné sankcie v Sýrii!

09.05.2021

Biden predĺži vražedné sankcie v Sýrii o ďalší rok! Biely dom oznámil 6. mája 2021, a že všetky už doposiaľ sankcie uvalené na Sýriu musia pokračovať ešte jeden rok. Jeho vyhlásenie znie ako do očí bijúca vojnová propaganda. Dodal: ‚USA zvážila zmeny v politike proti Sýrii’! Inými slovami, americké uškrtenie Sýrie sa nezastaví, kým nie je sýrsky [...]

Vladimír Lengvarský

Výber vakcíny začne zrejme 1. júna, odštartuje aj očkovanie Sputnikom?

12.05.2021 10:32, aktualizované: 10:38

Je čas zrušiť núdzový stav a zákaz vychádzania. Pred rokovaním vlády to uviedla Veronika Remišová.

očkovanie

Hospitalizovaných opäť ubudlo, PCR testy odhalili 404 nakazených

12.05.2021 10:05, aktualizované: 10:23

Počet obetí ochorenia COVID-19 stúpol o 19 na 12 096.

Andrea Letanovská

Letanovská po odchode od Remišovej vstúpila do novej strany

12.05.2021 09:49, aktualizované: 10:12

Bývalá poslankyňa len minulý týždeň v piatok oznámila svoj odchod z vládnej strany Za ľudí.

Rajec, bariéra, klientske centrum, vchod,

Ignoruje Rajec vybudovanie bezbariérového prístupu?

12.05.2021 09:00

Nové klientske centrum plánujú v Rajci otvoriť už čoskoro. Niektorí už teraz vidia problém – do nových priestorov sa vraj vozičkári dostanú len ťažko.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 592
Celková čítanosť: 1142451x
Priemerná čítanosť článkov: 1930x

Autor blogu

Kategórie