Založ si blog

Démoni sa dnes začínajú zhmotňovať!

Démoni sa teraz v súčasnosti začínajú zhmotňovať, akoby na začiatok biblickej apokalyptickej epickej vojny démonov Satana Diabla proti celému ľudstvu, ale hlavne proti pomazaným Božím synom a dcéram a duchovným bratom Ježiša Krista!

Ako vidíme v široko zdieľaných správach zo svetových médií, na fotografiách z monitorovania, anjeli-démoni v tvare humanoidov sa čoraz viac zhmotňujú ako príprava na Satanovu vojnu proti celému svetu. Korporácie ako Nike otvorene propagujú ‚satanské topánky’!

Topánky, ktoré sú pokryté satanskými obrazmi, tiež tvrdia, že obsahujú aspoň jednu kvapku skutočnej ľudskej krvi! Nielen Hollywoodský, ale tiež i hudobný priemysel zdvojnásobňujú svoje otvorené uctievanie Lucifera a o čo sa starajú moderní DEMONkrati?

Starajú sa o to, aby otvorené hranice US-Mexico obchodu s deťmi zostali v plnej prevádzke, aby im bol neustále a k dispozícii stály prísun detí na účely detskej obete a satanských rituálov živej krvi a adrenochrómu, ktorý sa produkuje v ľudskom tele!

Čisté zlo zasiahlo našu zem a je tu posledná vesmírna vojna o ľudstvo aj Zem. Dnešný článok a podcast pokrývajú všetko veľmi podrobne. Počúvajte, naučte sa, ako prekonať toto veľké zlo, a vyjsť s neporušeným životom (ale aj vašou dušou-životom).

 

http://brighteon.com/c3eb6d3e-f254-4003-a35a-56d3035312da

Zúfalstvo politikov Česka v Európskej Únii!

18.04.2024

Európski politici, podpredsedníčka Európskej komisie V. Jourová, predseda vlády Českej republiky Petr Fiala koncom minulého mesiaca tvrdili, že Rusko podplatilo európskych politikov, aby šírili dezinformácie a tiež zasahovali do nadchádzajúcich júnových volieb, „Škandál s ruským vplyvom otriasa EÚ,“ kričal z 30. marca titulok Politico. Je pravda, že vplyv ruských [...]

Protest proti gruzínskemu parlamentu 

17.04.2024

Pokus zopakovať v Gruzínsku to, čo sa stalo Ukrajine v roku 2014, je v plnom prúde. Demonštranti dnes zaútočili na políciu v snahe zaútočiť na parlament a zákonodarcu! V zákonodarnom zbore, násilne udrel do tváre opozičný poslanec. Lenže vodcu parlamentnej väčšiny Mamuku Mdinaradzeho napadol šéf strany „Občania“ Aleko Elisashvili.

J. Biden – zmobilizujme G7 proti Iránu!

16.04.2024

USA prezident Biden uviedol, že práve hovoril s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom, že zvolá svojich kolegov vedúcich predstaviteľov G7, aby koordinovali jednotnú diplomatickú reakciu na drzý útok Iránu!

Medveď

V košickej zoo sa Xene narodilo medvieďa Ares

19.04.2024 13:08

Jeho genetická hodnota je mimoriadne cenná pre európsky záchranný program.

izrael, palestína, západný breh jordánu, evakuácia, amona

EÚ po prvý raz uvalila sankcie na izraelských osadníkov pre útoky na Palestínčanov

19.04.2024 13:07, aktualizované: 13:20

Palestínčania chcú, aby Západný breh bol súčasťou ich budúceho štátu.

Rudolf Huliak

SaS podá návrh na odvolanie Huliaka z postu predsedu výboru

19.04.2024 13:00

Hlina tvrdí, že podnet bude musieť byť zaradený na rokovanie a musí byť o ňom rozprava.

Čierny kašeľ / Pertussis /

Na Slovensku od začiatku roka evidujú 390 prípadov čierneho kašľa

19.04.2024 12:21, aktualizované: 14:00

Najvyššia vekovo špecifická chorobnosť bola zistená vo vekovej skupine nularočných osôb.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,294
Celková čítanosť: 3326709x
Priemerná čítanosť článkov: 2571x

Autor blogu

Kategórie