Založ si blog

Démoni sa dnes začínajú zhmotňovať!

Démoni sa teraz v súčasnosti začínajú zhmotňovať, akoby na začiatok biblickej apokalyptickej epickej vojny démonov Satana Diabla proti celému ľudstvu, ale hlavne proti pomazaným Božím synom a dcéram a duchovným bratom Ježiša Krista!

Ako vidíme v široko zdieľaných správach zo svetových médií, na fotografiách z monitorovania, anjeli-démoni v tvare humanoidov sa čoraz viac zhmotňujú ako príprava na Satanovu vojnu proti celému svetu. Korporácie ako Nike otvorene propagujú ‚satanské topánky’!

Topánky, ktoré sú pokryté satanskými obrazmi, tiež tvrdia, že obsahujú aspoň jednu kvapku skutočnej ľudskej krvi! Nielen Hollywoodský, ale tiež i hudobný priemysel zdvojnásobňujú svoje otvorené uctievanie Lucifera a o čo sa starajú moderní DEMONkrati?

Starajú sa o to, aby otvorené hranice US-Mexico obchodu s deťmi zostali v plnej prevádzke, aby im bol neustále a k dispozícii stály prísun detí na účely detskej obete a satanských rituálov živej krvi a adrenochrómu, ktorý sa produkuje v ľudskom tele!

Čisté zlo zasiahlo našu zem a je tu posledná vesmírna vojna o ľudstvo aj Zem. Dnešný článok a podcast pokrývajú všetko veľmi podrobne. Počúvajte, naučte sa, ako prekonať toto veľké zlo, a vyjsť s neporušeným životom (ale aj vašou dušou-životom).

 

http://brighteon.com/c3eb6d3e-f254-4003-a35a-56d3035312da

Princípy pre nové medzinárodné vzťahy

02.12.2022

29.novembra 2022 zakladateľka Schillerovho inštitútu Helga Zepp-LaRouche predniesla online prednášku študentom v prvý deň týždennej medzinárodnej školy BRICS International School, so sídlom v Moskve. Jedným zo sponzorov tohto medzinárodného podujatia je Ruský národný výbor pre výskum BRICS, ktorý sponzoroval medzinárodnú vedecko – praktickú konferenciu: [...]

Pekingské ministerstvo odhaľuje BBC!

02.12.2022

‚Je úlohou novinárov BBC podávať správy alebo vymýšľať si správy?’, pýtal hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Čao Li-ťien reakciu BBC na protičínske vyjadrenia sa, britského premiéra Rišiho Sunaka z 28. novembra týkajúce sa klamstiev BBC o čínskom zadržaní novinára BBC Eda Lawrencea, ktorý zasahoval do protestu v Šanghaji. BBC informovala, že [...]

Chybné predpoklady globalistov o zmene!

29.11.2022

Príťažlivosť vo viere v pravdu spočíva v tom, že sa nestanete obeťou chybných predpokladov, ktoré určite môžu zmeniť vaše nádejné riešenia na katastrofické zlyhania. Ako môžeme zhromaždiť potrebnú reakciu na komplexnú výzvu, akou je zmena klímy, s nesprávnym pochopením rozsahu výzvy, naliehavosti, ale aj časovej osi, rizík a čo je najdôležitejšie, čo [...]

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Žilinkova 363 vždy zaručene vyčarí Smerákom úsmev na perách

03.12.2022 13:00

Žiadna svetlá budúcnosť. Po páde vlády nás čakajú iba zlé a horšie riešenia, hovorí okrem iného v politickom prehľade týždňa komentátor Marián Repa (podcast)

Putin

Putin by mohol využiť mierové rozhovory na prezbrojenie armády, myslí si šéf britskej diplomacie

03.12.2022 11:32

Cleverly poukázal na to, že po agresii v Gruzínsku, na Kryme a v ukrajinskom Donbase vždy nasledovala ďalšia "vlna" agresie.

Mikuláš, čert, anjel

KVÍZ: Barbora, Mikuláš, Lucia, Štefan... Čo viete o postavách spojených s adventom a Vianocami?

03.12.2022 10:30

Čo robili kedysi dievčatá na svätú Barboru? Kto bola svätá Lucia či svätý Štefan? A čo Gašpar, Melichar a Baltazár? Otestujte sa

Jaroslav Naď

Naď: Bez schválenia rozpočtu nestúpnu platy vojakom, ohrozíme modernizáciu

03.12.2022 09:46

Minister obrany Jaroslav Naď si nevie predstaviť fungovanie rezortu v rozpočtovom provizóriu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 975
Celková čítanosť: 2390645x
Priemerná čítanosť článkov: 2452x

Autor blogu

Kategórie