Založ si blog

Démoni sa dnes začínajú zhmotňovať!

Démoni sa teraz v súčasnosti začínajú zhmotňovať, akoby na začiatok biblickej apokalyptickej epickej vojny démonov Satana Diabla proti celému ľudstvu, ale hlavne proti pomazaným Božím synom a dcéram a duchovným bratom Ježiša Krista!

Ako vidíme v široko zdieľaných správach zo svetových médií, na fotografiách z monitorovania, anjeli-démoni v tvare humanoidov sa čoraz viac zhmotňujú ako príprava na Satanovu vojnu proti celému svetu. Korporácie ako Nike otvorene propagujú ‚satanské topánky’!

Topánky, ktoré sú pokryté satanskými obrazmi, tiež tvrdia, že obsahujú aspoň jednu kvapku skutočnej ľudskej krvi! Nielen Hollywoodský, ale tiež i hudobný priemysel zdvojnásobňujú svoje otvorené uctievanie Lucifera a o čo sa starajú moderní DEMONkrati?

Starajú sa o to, aby otvorené hranice US-Mexico obchodu s deťmi zostali v plnej prevádzke, aby im bol neustále a k dispozícii stály prísun detí na účely detskej obete a satanských rituálov živej krvi a adrenochrómu, ktorý sa produkuje v ľudskom tele!

Čisté zlo zasiahlo našu zem a je tu posledná vesmírna vojna o ľudstvo aj Zem. Dnešný článok a podcast pokrývajú všetko veľmi podrobne. Počúvajte, naučte sa, ako prekonať toto veľké zlo, a vyjsť s neporušeným životom (ale aj vašou dušou-životom).

 

http://brighteon.com/c3eb6d3e-f254-4003-a35a-56d3035312da

Mexická kongresmanka – rozpusťte NATO!

09.08.2022

Mexická kongresmanka Yeidckol Polevnsky Gurwitz, otvorená líderka zo strany Morena, prezidenta Lópeza Obradora, ukončila svoj prejav 3. augusta 2022 na podporu vládneho nominanta veľvyslanca v Rusku krátkou, vrúcnou výzvou na kampaň. aby bolo NATO rozpustené: ‚Všetci ľudia, ktorí tu dnes hovoria o mieri a aj iných veciach, prečo sa nevyjadrili proti NATO? Pretože NATO [...]

Čína prerušila vojenské rozhovory s USA!

07.08.2022

Ministerstvo zahraničných vecí Číny oznámilo, že ako reakciu na návštevu predsedníčky Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej na Taiwane, Čína prijme protiopatrenia. Opatrenia ohlásené ministerstvom zahraničných vecí zahŕňali mnohé veci, vrátane americko-čínskych vojenskych dohovorov v najvyšších úrovniach, hoci takéto rozhovory nie sú časté!

Čína sa ohľadne Taiwanu už vyfarbila!

06.08.2022

Skoro každý významný politický orgán v Číne vydal vyhlásenia odsudzujúce návštevu Pelosiovej na Taiwane: Ústredný výbor Komunistickej strany Číny (CPCCC), Zahraničný úrad Národného ľudového kongresu, a tiež, Kancelária zahraničných vecí CPPCC , Úrad pre záležitosti Taiwanu, aj pol tucta ďalších vládnych subjektov. Okrem vojenských cvičení na ostro, Čína [...]

Francúzsko Počasie Sucho Požiar Lesný

Francúzske Bordeaux je opäť v plameňoch

10.08.2022 16:34

Požiar, ktorý si vyžiadal evakuáciu asi šesťtisíc ľudí, zničil aj najmenej 16 domov.

voda, pitná voda

Mimoriadna situácia pre nedostatok pitnej vody platí v jedenástich obciach

10.08.2022 16:18

Ide o obce Volica, Drňa, Chrámec, Pača, Dlhé Stráže, Banská Štiavnica, Baldovce, Zubák, Sútor, Rudňany a Slatvina.

najvyssi sud

Obvinení v kauze Parketár zostávajú vo väzbe

10.08.2022 15:33

Súd dospel k záveru, že u všetkých obvinených sú dôvody preventívnej väzby dané

Ukrajina Rusko Krym výbuchy základňa uarus

Prečo nemôže Kremeľ povedať pravdu o tom, čo sa stalo na Kryme?

10.08.2022 14:25, aktualizované: 16:20

Kremeľ váha, či obviniť Ukrajinu z úderov na Kryme. Takéto obvinenie by totiž vrhlo zlé svetlo na kvalitu ruskej protivzdušnej obrany.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 888
Celková čítanosť: 2100647x
Priemerná čítanosť článkov: 2366x

Autor blogu

Kategórie