Založ si blog

Démoni sa dnes začínajú zhmotňovať!

Démoni sa teraz v súčasnosti začínajú zhmotňovať, akoby na začiatok biblickej apokalyptickej epickej vojny démonov Satana Diabla proti celému ľudstvu, ale hlavne proti pomazaným Božím synom a dcéram a duchovným bratom Ježiša Krista!

Ako vidíme v široko zdieľaných správach zo svetových médií, na fotografiách z monitorovania, anjeli-démoni v tvare humanoidov sa čoraz viac zhmotňujú ako príprava na Satanovu vojnu proti celému svetu. Korporácie ako Nike otvorene propagujú ‚satanské topánky’!

Topánky, ktoré sú pokryté satanskými obrazmi, tiež tvrdia, že obsahujú aspoň jednu kvapku skutočnej ľudskej krvi! Nielen Hollywoodský, ale tiež i hudobný priemysel zdvojnásobňujú svoje otvorené uctievanie Lucifera a o čo sa starajú moderní DEMONkrati?

Starajú sa o to, aby otvorené hranice US-Mexico obchodu s deťmi zostali v plnej prevádzke, aby im bol neustále a k dispozícii stály prísun detí na účely detskej obete a satanských rituálov živej krvi a adrenochrómu, ktorý sa produkuje v ľudskom tele!

Čisté zlo zasiahlo našu zem a je tu posledná vesmírna vojna o ľudstvo aj Zem. Dnešný článok a podcast pokrývajú všetko veľmi podrobne. Počúvajte, naučte sa, ako prekonať toto veľké zlo, a vyjsť s neporušeným životom (ale aj vašou dušou-životom).

 

http://brighteon.com/c3eb6d3e-f254-4003-a35a-56d3035312da

RF varuje UA pred nukleárnymi útokmi!

01.06.2023

Podpredseda Ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev, bývalý prezident a dlhoročný premiér, povedal, že Rusko bude musieť začať preventívny úder, ak Ukrajina získa jadrové zbrane. Medvedev podľa agentúry TASS povedal novinárom 26. mája počas návštevy Vietnamu: „Existujú nezvratné pravidlá vojny. Ak dôjde k dodávke jadrových zbraní na UA, bude potrebný [...]

Bielorusko a taktické jadrové zbrane RF!

30.05.2023

Snaha o presune nestrategických jadrových zbraní do Bieloruska, z Ruskej Federácie sa už konečne začala, uviedol včera bieloruský prezident Alexander Lukašenko podľa správy agentúry TASS. Aj počas priameho prenosu na ruskej televíznej stanice Channel One Lukašenko povedal o prezidentovi V. Putinovi: ‚Informoval ma, že už dnes podpísal dekrét o našich akciách na [...]

Zatýkajú sabotérov jadrovej elektrárne RF!

28.05.2023

Bolo už odhalené a tiež prerušené sprisahanie s cieľom vyhodiť do vzduchu vysokonapäťové vedenie, spojené i s dvoma ruskými jadrovými elektrárňami, ktoré bolo načasované tak, aby narušilo ruské národné oslavy Dňa víťazstva 9. mája. Vyplýva to aj z vyhlásenia RF bezpečnostnej služby (FSB). Predstavitelia tiež predložili aj video s výpoveďou dvoch zo zatknutých [...]

Viktor Orbán a Volodymyr Zelenskyj

Maďarská vláda zverejnila video, volá po mieri na Ukrajine. Bez Krymu

03.06.2023 08:15

Maďarský premiér Viktor Orbán vyzval na mierové rozhovory Kyjeva a Moskvy, vláda k tomu pripravila aj video. V ňom už Krym nepatrí Ukrajine.

úrok, rodina, daň, banka

V obecných kasách chýbajú milióny. Neplatičov je stále viac, bičom je exekúcia aj zadržanie „vodičáku“

03.06.2023 08:00

Samosprávy preferujú menej efektívnu výzvu na zaplatenie dlhu. Vďaka náročnejšej exekúcii však môžu siahnuť na účet dlžníka, výsledkom môže byť aj zadržanie vodičského preukazu.

Jevgenij Prigožin

ONLINE: O Bachmut už nie je záujem? V centre ruskej pozornosti sa ocitla Marjinka

03.06.2023 07:10, aktualizované: 09:57

Prigožin ohlásil stiahnutie vagnerovcov z Bachmutu, Syrskij zastavenie bojov v okrajových častiach mesta.

Razsochy, buranie, pellegrini,

Už aj Heger pochopil, že je koniec. Čo ďalej s nekonečným projektom Rázsochy? (anketa)

03.06.2023 07:00

Nepomohlo ani to, že ako vláda Igora Matoviča (OĽaNO), tak i Hegerov kabinet sa k výstavbe zaviazal v programovom vyhlásení vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,083
Celková čítanosť: 2760427x
Priemerná čítanosť článkov: 2549x

Autor blogu

Kategórie