Založ si blog

Komunistická taktika nútiť autocenzúru!

Komunistická taktika vynútenia autocenzúry je dnešným najmodernejším úžasne kontroverzným hnutím, ktorá zametá Amerikou! Ale i keď sa mnoho Američanov obáva neustále sa zvyšujúcej cenzúry, osobám zodpovedným za túto otázku sa podarilo zosilniť jej účinky vytvorením atmosféry autocenzúry!

Kvôli psychologickým mechanizmom autocenzúry môže mať blokovaný jeden účet alebo odstránené jedno video alebo zakázaná kniha za následok rozsiahle nenávistné reči. Nedochádza k dôležitým debatám o pravidlách, nápady na spravodajské príbehy sa vôbec neprenášajú!

Lenže v niektorých prípadoch sa zdá, že cenzori používajú psychologické triky zámerne, čím sa dosahuje maximálne potlačenie, ale zároveň s minimálnou zodpovednosťou. Lenže tieto metódy nie sú ale nové! V skutočnosti ich už dlho používali totalitné socialistické a komunistické režimy.

Princíp autocenzúry spočíva práve v tom, že ľudia sa len pre istotu zdržiavajú hovorenia o veciach, ktoré ani niektoré príslušné pravidlá priamo nezakazujú. Príkladom je účinok Johnsonovho dodatku alebo zákona v UK, ktorý zakazuje neziskovým organizáciám oslobodeným od dane!

Vrátane náboženských organizácií podporovať alebo aj odporovať politickým kandidátom. Aj keď zákon nezakazuje diskusiu a je tiež prakticky nevynútený, oponenti už dlho tvrdia, že farári sa vo svojich kázňach vyhýbali politike, aby vždy si boli istí, že ich vôbec nemožno obviniť z porušenia zákona!

Bude stretko medzi Bazíliou a Čínou!

28.03.2023

Brazílsky líder Lula sa budúci týždeň stretne v Pekingu s Si Ťin-pchingom, kde dúfa, že posilní obchod, prerokuje medzinárodnú mediáciu na Ukrajine a získa opäť úlohu svojej krajiny v globálnej geopolitike! Po období izolácie za svojho predchodcu Bolsonara Lula nestráca čas obnovovaním vzťahov so spojencami! No už len tri mesiace po svojom poslednom prezidentskom období [...]

Riaditeľ ZS Spojeného Kráľovstva priznáva!

24.03.2023

Riaditeľ zdravotného systému Spojeného kráľovstva priznáva, že toto všetko bola lož: nemocnice pripisovali úmrtia na covid-19, a vytvorili takzvanú ILÚZIU pandémie! Bývalý opatrovateľ na konci života z Veľkej Británie sa prihlásil, aby vysvetlil, ako ich úrady v Národnom úrade Spojeného kráľovstva Zdravotnícka služba (NHS) nehanebne klamala o úmrtiach na covid-19, [...]

Záchrana Credit Suisse je veľký podvod!

23.03.2023

Na základe kombinácie núdzového bail-in (prevzatie banky, a potom zabavenie vkladov) a bail-out (poskytnutie hotovosti), ku ktorej došlo včera vo Švajčiarsku, teraz vieme, že celý tento, západný finančný systém, je jeden veľký podvod. V ktoromkoľvek okamihu môže štát zmeniť pravidlá, a aj ukradnúť vaše peniaze, rovnako ako to urobili s Ruskom, roku 2022, keď im [...]

USA, Nashville, streľba, útočníčka, obete

Zabila šesť ľudí v Nashville a chcela pokračovať

28.03.2023 07:20

Strelkyňa bola bývalou študentkou školy. Náčelník miestnej polície ju identifikoval ako Audrey Haleovú a označil za transrodovú osobu.

Energia, žiarovka, bývanie, elektrina

Vláda rozhodne aj o zastropovaní cien elektriny pre domácnosti na budúci rok

28.03.2023 06:54

Cena elektriny pre domácnosti by sa nemala zvýšiť ani na budúci rok.

Volodymyr Zelenskyj, vojn na Ukrajine, Záporožie

ONLINE: Na Kyjev zaútočili drony. Zostrelil sme všetky, tvrdia Ukrajinci

28.03.2023 06:00, aktualizované: 07:26

Ruská armáda zaútočila na Kyjev iránskymi dronmi. Ukrajinská protivzdušná obrana ohlásila, že "odhalila a zničila všetky nepriateľské ciele".

plyn, Gazprom

Odborníčka: Rusko stále môže manipulovať s plynom, EÚ nemá spoločnú politiku

28.03.2023 06:00

Európska únia a jej členské štáty prežili zimu aj s obmedzenými dodávkami plynu z Ruska. Je však EÚ za vodou?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 2625692x
Priemerná čítanosť článkov: 2517x

Autor blogu

Kategórie