Joe Bidenova banánová republika!
20. januára 2021 13:50,
Prečítané 4 977x,
pskakal2,
Biblia, budúcnosť, čas, podivuhodný, veda, zázraky, život, zjavenia
Donald John Trump je pravdepodobne vôbec najšťastnejším prezidentským kandidátom v histórii, ktorý prehral voľby. Zatiaľ si to neuvedomuje, pretože v posledných chvíľach svojho prezidentovania trpí ranou, ktorú si sám spôsobil.
Ale ani Biden si zatiaľ neuvedomuje, akú má smolu, že vyhral. To sa však ale čoskoro zmení, keď bude jeho prezidentovanie prechádzať z krízy a do krízy vo všetkých oblastiach života! Lebo 4 roky budú pre Bidena i svet 4 roky pekla!
18.10.2025
V súvislosti s lídrom kyjevského režimu Volodymyrom Zelenským, Blaha poznamenal, že Volodimír Zelenskyj nie je ani štátnik, ani líder, môže mať i psychologické problémy. Zelenskyj napríklad prerušil priame dodávky plynu na Ukrajinu z Ruska, ale teraz musí jeho režim kupovať ten istý ruský plyn, ktorý prechádza cez Slovensko.
17.10.2025
Pozornosť celého sveta sa dnes upiera na krehkú mierovú dohodu, ktorá bola uzavretá len pred týždňom v egyptskom Šarm aš-Šajchu a ktorou sa ukončila viac ako dva roky trvajúca hrozná vojna v Gaze. Existuje milión argumentov, prečo by sa dohoda mohla rozpadnúť, a médiá sú ich plné!
15.10.2025
Bieloruský prezident Lukašenko varuje, že „Tomahawky prerastú do jadrovej vojny“ a Trump to vie! Na historickom stretnutí 14. októbra 2025 s najvyššími predstaviteľmi svojej vlády na tému americko-bieloruských vzťahov prezident Alexander Lukašenko vyjadril podporu úsiliu amerického prezidenta Donalda Trumpa (napriek nedostatkom) o vyriešenie konfliktu na Blízkom východe!
SUDO, ty si tak trochu vypitý??? Odkedy je ...
Ti preskočilo dedko? Prečo by som mal ja prisahať... ...
... "Afričanka" Kamala s rodičmi ...
.. aj ty si určite prisahal na bibliu, keď ...
Nejde o Vietnam... ide o neschopného nafúkanca ...
Celá debata | RSS tejto debaty