Založ si blog

Trump vylúčený z Twitteru, Facebooku!

O 16:30 Trump tweetol minútové video, vyzval svojich priaznivcov, aby šli domov. Keď bol pred Bielym domom, povedal: ‚Poznám vašu úprimnú veľkú bolesť; Poznám vaše zranenie. Mali sme voľby, ktoré nám boli ukradnuté. Boli to voľby zosuvom pôdy a všetci to vedia, najmä tá druhá strana. Teraz už však musíte ísť domov. Musíme mať pokoj. Musíme mať zákon aj poriadok a musíme rešpektovať našich skvelých ľudí v oblasti práva a poriadku. Nechceme, aby sa niekto zranil. Je to ale veľmi ťažké časové obdobie. Nikdy nebolo také obdobie, kedy by sa také niečo stalo, kde by to mohli vziať nám všetkým, mne, vám, aj i našej vlasti. Boli to podvodné voľby. Ale týmto ľuďom nemôžeme hrať do ich karát. Musíme mať pokoj. Tak teraz choďte domov. Milujeme vás. Ste nám veľmi špeciálni. Videli ste, čo sa stalo; videli ste, ako sa zaobchádza s ostatnými! Toto je také zlé! Viem, ako sa cítite, ale choďte v pokoji’!

Twitter najskôr obmedzil distribúciu videa (žiadne lajky, komentáre alebo i priame retweety) a potom ho skutočne odstránil, rovnako aj Facebook, ktorý uviedol, že podnikol kroky na ohromujúcom základe, že D. Trumpova výzva aj na pokojné opustenie Kapitolu ‚prispieva skôr než k znižovaniu nebezpečného rizika k pokračujúcemu násiliu! Spoločnosť Twitter Safety už tiež ale varovala prezidenta D. Trumpa, že sú už pripravení úplne ho vylúčiť z Twitteru: ‚Budúce porušovanie pravidiel Twitteru, vrátane tých našich zásad v oblasti občianskej integrity alebo násilných hrozieb, bude mať aj za následok trvalé pozastavenie účtu prezidentovho @realDonaldTrump’! A to znamená, že počas výnimočného stavu vo Washingtone, DC a Virgínii, po historickom vniknutí do Kapitolu, keď ľudia požadujú obžalobu alebo odvolanie prezidenta Spojených štátov z 25. dodatku, nemôže komunikovať priamo s ľuďmi pomocou dvoch najpopulárnejších platforiem sociálnych médií!

Sabotáž ropovodu Nord Stream 1 & 2!

29.09.2022

Táto sabotáž, jasne zosnovaná neľútostným režimom Bidena: Nulandovou, J Bidenom, a zároveň senátorom Johnsonom, ktorí žiadali ‚skončiť ho natrvalo‘ akýmikoľvek možnými potrebnými prostriedkami! Deštrukcia ropovodu Nord Stream Jedna i Dva v Baltskom mori je jednou z najpoburujúcejších zločinov terorizmu a sabotáže v histórii nášho sveta! A teraz, keď bola [...]

Výnimočnosť USA je na božskej úrovni!

28.09.2022

Po páde Sovietskeho zväzu dosiahli snahy Washingtonu o globálnu nadvládu a výnimočnosť bezprecedentnú výšku, čo vyústilo do viacerých agresívnych vojen a vyžiadalo si životy ‚mnohých stoviek tisíc‘ ľudí na celom svete, uviedol Lavrov. “Po vyhlásení víťazstva v studenej vojne sa Washington povýšil takmer až do hodnosti božieho posla na zemi, a bez [...]

Blíži sa koniec unipolárneho sveta!

27.09.2022

Napriek všetkému úsiliu, ktoré vynaložili USA, ich éra dominancie sa končí a unipolárny svet sa rúca! Tak povedal Lavrov. Dodal, že o budúcnosti svetového poriadku sa rozhoduje aj v súčasnosti! Lenže otázkou je, či tento poriadok bude s ‚jedným hegemónom, ktorý núti všetkých žiť podľa svojich notoricky známych pravidiel, ktoré sú prospešné len pre neho [...]

Vladimir Putin

Putin uznal, že počas mobilizácie došlo k chybám. Vyzval na ich nápravu

29.09.2022 20:50

Ruský prezident uviedol, že je potrebné zamerať sa na prípady, keď úrady nesprávne povolali do zbrane napríklad chronicky chorých alebo mužov, ktorí presiahli branný vek.

Matovič

Matovič nemá mentálnu výbavu byť politikom, tvrdí politológ

29.09.2022 18:45

Finacmajster Matovič dokázal v záverečnej reči rozprávať bez prestávky viac ako dve hodiny. Pourážal opäť všetkých a tvrdí, že Fico bude ako Kadyrov.

veľvyslankyňa Holandska na Slovensku Gabriella Sancisiová

Ohrození ako sudcovia? Rezort kultúry chce chrániť novinárov

29.09.2022 18:30

Ministerstvo kultúry pozvalo odborníkov z Holandska, aby sa podelili o svoje skúsenosti v oblasti ochrany novinárov.

mikulec

SaS nebude iniciovať odvolávanie Mikulca, Sulík vylučuje dohody

29.09.2022 16:28, aktualizované: 18:43

Matovič uviedol, že Sulík sa dohaduje s "váhajúcimi" poslancami, aby podporili Matovičove odvolanie výmenou za to, že "popravia" Mikulca "ruka v ruke s mafiou zo SmeroHlasu". Sulík to označil za nehorázne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 926
Celková čítanosť: 2238653x
Priemerná čítanosť článkov: 2418x

Autor blogu

Kategórie