Založ si blog

Trump vylúčený z Twitteru, Facebooku!

O 16:30 Trump tweetol minútové video, vyzval svojich priaznivcov, aby šli domov. Keď bol pred Bielym domom, povedal: ‚Poznám vašu úprimnú veľkú bolesť; Poznám vaše zranenie. Mali sme voľby, ktoré nám boli ukradnuté. Boli to voľby zosuvom pôdy a všetci to vedia, najmä tá druhá strana. Teraz už však musíte ísť domov. Musíme mať pokoj. Musíme mať zákon aj poriadok a musíme rešpektovať našich skvelých ľudí v oblasti práva a poriadku. Nechceme, aby sa niekto zranil. Je to ale veľmi ťažké časové obdobie. Nikdy nebolo také obdobie, kedy by sa také niečo stalo, kde by to mohli vziať nám všetkým, mne, vám, aj i našej vlasti. Boli to podvodné voľby. Ale týmto ľuďom nemôžeme hrať do ich karát. Musíme mať pokoj. Tak teraz choďte domov. Milujeme vás. Ste nám veľmi špeciálni. Videli ste, čo sa stalo; videli ste, ako sa zaobchádza s ostatnými! Toto je také zlé! Viem, ako sa cítite, ale choďte v pokoji’!

Twitter najskôr obmedzil distribúciu videa (žiadne lajky, komentáre alebo i priame retweety) a potom ho skutočne odstránil, rovnako aj Facebook, ktorý uviedol, že podnikol kroky na ohromujúcom základe, že D. Trumpova výzva aj na pokojné opustenie Kapitolu ‚prispieva skôr než k znižovaniu nebezpečného rizika k pokračujúcemu násiliu! Spoločnosť Twitter Safety už tiež ale varovala prezidenta D. Trumpa, že sú už pripravení úplne ho vylúčiť z Twitteru: ‚Budúce porušovanie pravidiel Twitteru, vrátane tých našich zásad v oblasti občianskej integrity alebo násilných hrozieb, bude mať aj za následok trvalé pozastavenie účtu prezidentovho @realDonaldTrump’! A to znamená, že počas výnimočného stavu vo Washingtone, DC a Virgínii, po historickom vniknutí do Kapitolu, keď ľudia požadujú obžalobu alebo odvolanie prezidenta Spojených štátov z 25. dodatku, nemôže komunikovať priamo s ľuďmi pomocou dvoch najpopulárnejších platforiem sociálnych médií!

NATO plánuje prevrat aj proti Amerike!

12.07.2024

Tento týždeň naťahovanie summitu NATO vo Washingtone sa odohráva pod temnými a ponurými mrakmi zlyhania. Frederick Kempe z Atlantickej rady to zhrnul vo svojom stĺpci Inflection Points 9. júla s názvom: Putin, Xi, Orbán i Modi poskytujú znepokojivé pozadie začiatku summitu NATO!

Trpí váš vodca kognitívnou poruchou?

11.07.2024

Ako zistíte, či vodca vašej krajiny trpí kognitívnou poruchou, senilitou alebo demenciou? Lebo keď NATO otvorilo svoj summit vo Washingtone, DC, dobre oblečení muži, aj ženy mali tri dni predstierať, že desiatky až desiatky miliárd dolárov zbrojenia, bez ohľadu na to, či sa dajú vyrobiť alebo nie, zbankrotujú Rusko a dúfame, že to rozdelíme. A čo sa stane, keď sa národ s [...]

Žiadajú svedectvo od Bidenovho doktora!

09.07.2024

Kongresman James Comer (R-KY), je predseda dozorného výboru Snemovne reprezentantov, poslal 7. júla list osobnému lekárovi prezidenta Joe Bidena, v ktorom žiadal, aby výboru vysvetlil, prečo nepožiadal o test duševnej spôsobilosti prezidenta. Doktor Kevin O’Connor lieči prezidenta Bidena od roku 2009 a liečil aj iných členov Bidenovej rodiny. Kongresman Comer sa tiež [...]

danko, žiga, fico

Dva mesiace po atentáte: Hlas stráca voličov v prospech Smeru aj PS, SNS upadá a KDH je nad priepasťou

14.07.2024 07:00

Podľa politológa sa dá skonštatovať, že Progresívne Slovensko je lídrom opozície. Ťažké ho však môže mať KDH. Priepasť medzi hnutím a zvyškom opozície môže prehĺbiť aj premiér Robert Fico.

Election 2024, Donald Trump

Svetoví lídri sú šokovaní a odsudzujú atentát na Trumpa

14.07.2024 06:55

Sobotňajší atentát na republikánskeho prezidentského kandidáta Donalda Trumpa v americkom štáte Pensylvánia odsúdili viacerí svetoví lídri.

Huguette Bello, Huguette Bellová

Francúzi márne čakajú na nového premiéra. Socialisti zablokovali nominantku komunistov

14.07.2024 06:00

Nový ľudový front síce získal najviac kresiel v Národnom zhromaždení, ale ľavicové strany, ktoré združuje, sa nevedia dohodnúť, koho si vyberú za premiéra.

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy, zastrelil ho ostreľovač

14.07.2024 00:36, aktualizované: 05:27

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,354
Celková čítanosť: 3501298x
Priemerná čítanosť článkov: 2586x

Autor blogu

Kategórie