Založ si blog

Trump nikdy nebol skutočným problémom!

Keď píšem tento článok, očakávam, rovnako ako všetci ostatní na planéte Zem, výsledky tejto podívanej, ktorá sa nazýva voľby v USA. Očakávam, ako dopadne fingovaná imperialistická ríša, ktorá sa v priebehu histórie zamerala na svojich poddaných ilúziou volieb. Tiež čakám nevyhnutné spory. Očakávam špekulácie, ktoré sa budú pravdepodobne ťahať týždne alebo dlhšie. Čakám nečakané machinácie a chaos zo strany sediaceho prezidenta!

Ako aj jeho neskrotný fašistický puč, očakávaný čin zúfalý zo sociopatického narcistického megalomana. Ale povedzme si pravdu, Donald Trump nikdy nebol skutočným problémom, bol a je stuchlým produktom stáročného experimentu v rasistickom koloniálnom osadníckom imperializme, ktorý sa najskôr narodil na kontinente a potom sa vyvážal do celého sveta. Európania vkročili do Nového sveta a vyhlásili ho za svoj vlastný!

Už obnovujú povinnú národnú službu!

20.06.2024

Britský premiér Rishi Sunak sa nedávno zaviazal obnoviť povinnú národnú službu. Nemecká vláda tiež uvažuje o obnovení povinnej vojenskej služby. Na Ukrajine nie je nezvyčajné, že vládni agenti násilne unášajú civilistov z ulíc a posielajú ich na front. Toto je len niekoľko nedávnych príkladov. Zdá sa, že existuje jasný trend, že vlády sveta pripravujú svojich [...]

Ukrajina nesplatí 12 miliárd dolárov?

19.06.2024

Redaktor londýnskeho denníka Financial Times pre rozvíjajúce sa trhy J. Cotterill, dnes ráno uverejnil položku, v ktorej i uviedol, že Ukrajina vyzvala medzinárodných držiteľov dlhopisov, aby akceptovali až 60 % zníženie dlhu hodnotou viac ako 20 miliárd dolárov, znamená nesplatenie dlhu viac ako dvanásť miliárd dolárov.

Bývalý veliteľ RF kritizuje Vladimíra Putina!

18.06.2024

Ruský generál vo výslužbe kritizoval ministerstvo obrany krajiny za to, že ich vojakom zúčastňujúcim sa na vojne na Ukrajine poskytlo nekvalitné uniformy. A uviedol to podpredseda výboru pre obranu ruskej Štátnej dumy V. Šamanov, bývalý veliteľ RF výsadkových jednotiek, v prejave v dolnej komore Ruského parlamentu, informovala miestna publikácia RBC. (Škôlkarska mentalita)

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Švajčiarsko, vlajka,

Jednu z najbohatších britských rodín poslal súd do väzenia. Miliardári vykorisťovali služobníctvo

22.06.2024 10:45

Rodina Hindujaovcov patrí k najvplyvnejším v Británii i Indii.

polygon, cvičisko, granat, vybuch, čech, česi, chorvatsko

Na polygóne platia prísne opatrenia. Stáva sa, že tam po cvičení niečo zostane. Prípad smrti dieťaťa prevezme Česko

22.06.2024 10:15

Chorvátska armáda využíva vojenské cvičisko "Josip Markič" (známejšie pod názvom "Crvena zemlja") na výcvik, pričom tam platia najprísnejšie bezpečnostné opatrenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 3450149x
Priemerná čítanosť článkov: 2577x

Autor blogu

Kategórie