Hodnota bánk veľkej štvorky v USA padá!
4. októbra 2020 01:26,
Prečítané 2 777x,
pskakal2,
Nezaradené
Ku koncu septembra boli hodnoty akcií amerických veľkých štyroch bánk – JPMorgan Chase, Bank of America, Wells Fargo a Citigroup – medziročne vo voľnom páde, o rozpätie až medzi 32 až 56%, čo naznačuje, že aj napriek ich nafúknutým správam o zisku a freneticky rastúcemu akciovému trhu sú v týchto bankách veľké problémy.
Hodnota akcií Bank of America je tento rok k dnešnému dňu nižšia o 33% a je späť tam, kde bola pôvodne v decembri 1996. Akcie banky Citigroup klesli až k dnešnému dňu o 46% a sú už späť tam, kde boli v roku 1993. Kombinovaný kapitál veľkých štyroch bánk predstavuje $685 miliárd, čo je pokles o 46% oproti januáru 2018.
To nie je ani prvá ani jediná LASTOVIČKA oznamujúca budúce neodvrátiteľné skutočnosti historických rozmerov prichádzajúcich na dnešnú generáciu…!
12.04.2026
Nie, umelá inteligencia nevie myslieť… a preto vám nemôže vziať prácu! Všade, kam sa dnes pozriete, nájdete i články, ktoré tvrdia, že revolúcia v oblasti umelej inteligencie (AI) povedie k rozsiahlym stratám pracovných miest a možno aj k hospodárskej depresii. Výskumná spoločnosť Citrini už publikovala správu, ktorá naznačuje, že do roku 2028 by ekonomické [...]
09.04.2026
Dnešná politika na Slovensku je charakteristická napätím medzi vládou a opozíciou, pričom dominujú témy ekonomiky, inflácie a zahraničnej politiky veľa krajín. Verejná diskusia je často polarizovaná a ovplyvnená sociálnymi sieťami. Vláda čelí kritike, za svoje rozhodnutia, zatiaľ čo opozícia sa snaží osloviť nespokojných ľudí SR. Politická scéna je dynamická a [...]
07.04.2026
Pre americkú hegemóniu je to v skutočnosti také dôležité, že USA a spojenci historicky ale vynakladali veľké úsilie na ochranu petrodolára, vrátane zmeny režimu. Keď sa napríklad M. Al-Kaddáfí pokúsil zbaviť plantáží bohatú na ropu Líbyu, skončil sodomizovaný bajonetom, čo bol ale i potupný koniec, ktorý mu uštedrila neoliberálna vrcholná predátorka Hillary [...]
Ako sa nestrácať vo vývojových trendoch? ...
Padajú podľa vás už 70 rokov. ...
co vsetko dokazu jehowisti zneuzit na sirenie ...
namatkou som si vybral "Akcie banky Citigroup... ...
https://jehovajekralom.com/14-pad-ameriky/ ...
Celá debata | RSS tejto debaty