Založ si blog

Zmení Britská ríša USA na Bielorusko?

Predvolebný ‚vzdušný priestor‘ nad Spojenými štátmi americkými už aj vidí provokácie, ktoré sa presne podobajú tým nad Čiernym morom alebo dokonca Taiwanským prielivom a na vojnovú eskaláciu puču v US tlačia tie isté politické záujmy Britskej ríše! Zvážte ten tweet, ktorý včera predstavil Mitt Romney a v ktorom otvorene porovnal Trumpovo víťazstvo s Bieloruskom, kde práve dnes prebieha plnohodnotný pokus o farebnú revolúciu. Romney reagoval na tlačový výmysel o Trumpovi!

A na to, že on sa nezaviaže k mierovému odovzdaniu moci! AP sa rozhodla tento príbeh tak roztočiť, pričom ale citovala tweet od Romneyho nasledovne: ‚Pretože základom demokracie je mierový prechod moci, bez toho by sme tu mali len situáciu ako v Bielorusku’! Kampaň Joea Bidena ale už tiež zverejnila podobné vyhlásenie v reakcii na komentáre, ktoré USA prezident D. Trump nikdy neurobil! A doladila tak ich predchádzajúcu požiadavku, aby armáda vyviedla Trumpa z Bieleho domu: 

‚O týchto voľbách rozhodne americký ľud. A vláda Spojených štátov je dokonale schopná vyprevádzať páchateľov z Bieleho domu’! Televízia CNN rovnako varovala proti tomu, ak sa Trump nezaviaže k pokojnému prechodu moci. Na stretnutí Bieleho domu 23. septembra s generálnymi prokurátormi Trump vysvetlil: ‚To, čo sa deje s volebnými lístkami, sa ukáže ako jedna z veľkých katastrof v histórii našej krajiny’! Demokrati to vedia lepšie ako ktokoľvek iný!

Dostanú ľudí na Mars za tri mesiace?

28.10.2020

Web New Atlas už oznámil nový koncept jadrového motora typu jadrového tepelného pohonu (NTP), od spoločnosti Ultra Safe Nuclear Technologies so sídlom v Seattli, a doručil ho do NASA. New Atlas napísal: ‚Spoločnosť tvrdí, že toto palivo je oveľa odolnejšie ako bežné jadrové palivá a môže pracovať pri vysokých teplotách. Toto produkuje bezpečnejšie [...]

Britské média (impérium) sú nervózne!

27.10.2020

Britské médiá podľa pozorovania očakávajú výhru Bidena v prezidentskej kampani v USA, ale sú však nervózne! Súhrn správ britskej tlače ukazuje na predvídateľnú reakciu na prezidentské debaty a na výsledok volieb, pričom všetky sa zasadzujú o Bidena – aj keď nervóznejšie ako predtým! Guardian vystavil ‚panel odborníkov, z ktorých každý mal viac idiotských [...]

Nový ŠTART v nasledujúcich dňoch!

25.10.2020

Hovorca Kremľa hovorí o rokovaniach odbornej úrovne na tému Nový ŠTART v nasledujúcich dňoch. Moskva už očakáva, že sa v najbližších dňoch uskutoční stretnutie na odbornej úrovni s cieľom diskutovať o rozšírení Nového ŠTARTu a zmrazení jadrových zásob. ‚Očakáva sa, že v najbližších dňoch dôjde k zložitým konzultáciám s odborníkmi s cieľom [...]

Marián Kollár, Ide o pravdu

Ide o pravdu s Kollárom: Ak si premiér myslí, že je odborník na pandémiu, máme všetci problém

28.10.2020 20:41

Premiérovi Matovičovi pre neho v stredu "vybilo poistky". „Pre politikov nie sú lekári partnermi, sme len štafáž,“ hovorí prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár.

Robert Fico, predseda strany Smer

Fico chce vyvolať hlasovanie o nedôvere Matovičovej vláde

28.10.2020 19:56

Opozičný Smer-SD chce dať hlasovať o dôvere vláde premiéra Igora Matoviča (OĽANO).

matovic slk

Matovič nazval lekárov zo SLK bludármi: Vybilo mi poistky

28.10.2020 18:53

Lekárska komora žiada vládu, aby zastavila plošné testovanie. Igor Matovič slovne napadol predstaviteľov komory a nazval ich bludármi.

caputova, zeman, cesky dom,

Čaputová zablahoželala Zemanovi k výročiu vzniku prvej ČSR

28.10.2020 17:40

Okrem gratulácie k štátnemu sviatku vyjadrila prezidentka solidaritu s občanmi Českej republiky v súvislosti s pandémiou koronavírusu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 451
Celková čítanosť: 855332x
Priemerná čítanosť článkov: 1897x

Autor blogu

Kategórie