Založ si blog

Zmení Britská ríša USA na Bielorusko?

Predvolebný ‚vzdušný priestor‘ nad Spojenými štátmi americkými už aj vidí provokácie, ktoré sa presne podobajú tým nad Čiernym morom alebo dokonca Taiwanským prielivom a na vojnovú eskaláciu puču v US tlačia tie isté politické záujmy Britskej ríše! Zvážte ten tweet, ktorý včera predstavil Mitt Romney a v ktorom otvorene porovnal Trumpovo víťazstvo s Bieloruskom, kde práve dnes prebieha plnohodnotný pokus o farebnú revolúciu. Romney reagoval na tlačový výmysel o Trumpovi!

A na to, že on sa nezaviaže k mierovému odovzdaniu moci! AP sa rozhodla tento príbeh tak roztočiť, pričom ale citovala tweet od Romneyho nasledovne: ‚Pretože základom demokracie je mierový prechod moci, bez toho by sme tu mali len situáciu ako v Bielorusku’! Kampaň Joea Bidena ale už tiež zverejnila podobné vyhlásenie v reakcii na komentáre, ktoré USA prezident D. Trump nikdy neurobil! A doladila tak ich predchádzajúcu požiadavku, aby armáda vyviedla Trumpa z Bieleho domu: 

‚O týchto voľbách rozhodne americký ľud. A vláda Spojených štátov je dokonale schopná vyprevádzať páchateľov z Bieleho domu’! Televízia CNN rovnako varovala proti tomu, ak sa Trump nezaviaže k pokojnému prechodu moci. Na stretnutí Bieleho domu 23. septembra s generálnymi prokurátormi Trump vysvetlil: ‚To, čo sa deje s volebnými lístkami, sa ukáže ako jedna z veľkých katastrof v histórii našej krajiny’! Demokrati to vedia lepšie ako ktokoľvek iný!

Zúfalstvo politikov Česka v Európskej Únii!

18.04.2024

Európski politici, podpredsedníčka Európskej komisie V. Jourová, predseda vlády Českej republiky Petr Fiala koncom minulého mesiaca tvrdili, že Rusko podplatilo európskych politikov, aby šírili dezinformácie a tiež zasahovali do nadchádzajúcich júnových volieb, „Škandál s ruským vplyvom otriasa EÚ,“ kričal z 30. marca titulok Politico. Je pravda, že vplyv ruských [...]

Protest proti gruzínskemu parlamentu 

17.04.2024

Pokus zopakovať v Gruzínsku to, čo sa stalo Ukrajine v roku 2014, je v plnom prúde. Demonštranti dnes zaútočili na políciu v snahe zaútočiť na parlament a zákonodarcu! V zákonodarnom zbore, násilne udrel do tváre opozičný poslanec. Lenže vodcu parlamentnej väčšiny Mamuku Mdinaradzeho napadol šéf strany „Občania“ Aleko Elisashvili.

J. Biden – zmobilizujme G7 proti Iránu!

16.04.2024

USA prezident Biden uviedol, že práve hovoril s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom, že zvolá svojich kolegov vedúcich predstaviteľov G7, aby koordinovali jednotnú diplomatickú reakciu na drzý útok Iránu!

Medveď

V košickej zoo sa Xene narodilo medvieďa Ares

19.04.2024 13:08

Jeho genetická hodnota je mimoriadne cenná pre európsky záchranný program.

izrael, palestína, západný breh jordánu, evakuácia, amona

EÚ po prvý raz uvalila sankcie na izraelských osadníkov pre útoky na Palestínčanov

19.04.2024 13:07, aktualizované: 13:20

Palestínčania chcú, aby Západný breh bol súčasťou ich budúceho štátu.

Rudolf Huliak

SaS podá návrh na odvolanie Huliaka z postu predsedu výboru

19.04.2024 13:00

Hlina tvrdí, že podnet bude musieť byť zaradený na rokovanie a musí byť o ňom rozprava.

Čierny kašeľ / Pertussis /

Na Slovensku od začiatku roka evidujú 390 prípadov čierneho kašľa

19.04.2024 12:21, aktualizované: 14:00

Najvyššia vekovo špecifická chorobnosť bola zistená vo vekovej skupine nularočných osôb.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,294
Celková čítanosť: 3326695x
Priemerná čítanosť článkov: 2571x

Autor blogu

Kategórie