Založ si blog

Ten istý Britský agent – Steel podozrivý!

Christopher Steele! Prečo sa tento britský spravodajský agent tak často objavuje pri snahe prevratov proti prezidentovi D. Trumpovi? Lebo tlačová tajomníčka Bieleho domu Kayleigh McEnany potvrdila  29. júna, že ani USA prezident, ani viceprezident neboli informovaní o tvrdeniach, že ruský GRU ponúkol odmenu za zabitie amerických vojakov. 

Na dodatok časopis Guardian z 27. júna k správe pridal informáciu, že ponúkli ruským agentom odmeny za zabitie britských vojakov’! Ale McEnany pevne zopakovala, že v spravodajskej komunite USA neexistuje konsenzus, že tvrdenie je pravdivé. Výsledkom bolo, že prezident nebol o týchto informáciach vôbec informovaný.

Medzitým zvyčajní podozriví, hovorca Nancy Pelosi, bývalý podpredseda Joe Biden, John Bolton, senátor Lindsey Graham, rep. Adam Kinzinger, rep. Liz Cheney a ďalšie užitočné duplikáty náchylné k požitiu britskej Cool-Aid, tvrdili, že to bol ďalší príklad toho, že Trump je jemný voči Rusku na úkor amerických životov!

Guardian tento príbeh lokalizuje ako najnovší škandalózny Trump – Rusko konšpiračné reklamácie presne tam, kde ten posledný začal s britskou inteligenciou a NATO. Podľa Guardianovho účtu z 27. júna bola ruská jednotka GRU odmenená v Afganistane rovnaká ako tá, ktorá otrávila Sergeja Skripala a jeho dcéru Juliu. 

Na podporu tohto falošného tvrdenia citujú Dr. Jurija Felshtinského, agenta MI6, ktorý spolupracoval s anti-Putinovým oligarchom Borisom Berezovským a Alexandrom Litvinenkom v londýnskych operáciách proti prezidentovi Putinovi a Rusku. Litvinenko, ktorý zomrel v dôsledku otravy polóniom, bol úradníkom v prípade C. Steela z MI6!

Steela, autora falošnej dokumentácie proti Donaldovi Trumpovi. The Guardian tiež cituje bývalého britského veľvyslanca v Moskve, pána Andrewa Wooda, aby podporil príbeh ‘ruských štedrostí! Následkom toho Wood osobne odovzdal falošnú dokumentáciu C. Steela o Trumpovi senátorovi McCainovi a všeobecne sa zaviazal za jej dôveryhodnosť!

Sabotáž ropovodu Nord Stream 1 & 2!

29.09.2022

Táto sabotáž, jasne zosnovaná neľútostným režimom Bidena: Nulandovou, J Bidenom, a zároveň senátorom Johnsonom, ktorí žiadali ‚skončiť ho natrvalo‘ akýmikoľvek možnými potrebnými prostriedkami! Deštrukcia ropovodu Nord Stream Jedna i Dva v Baltskom mori je jednou z najpoburujúcejších zločinov terorizmu a sabotáže v histórii nášho sveta! A teraz, keď bola [...]

Výnimočnosť USA je na božskej úrovni!

28.09.2022

Po páde Sovietskeho zväzu dosiahli snahy Washingtonu o globálnu nadvládu a výnimočnosť bezprecedentnú výšku, čo vyústilo do viacerých agresívnych vojen a vyžiadalo si životy ‚mnohých stoviek tisíc‘ ľudí na celom svete, uviedol Lavrov. “Po vyhlásení víťazstva v studenej vojne sa Washington povýšil takmer až do hodnosti božieho posla na zemi, a bez [...]

Blíži sa koniec unipolárneho sveta!

27.09.2022

Napriek všetkému úsiliu, ktoré vynaložili USA, ich éra dominancie sa končí a unipolárny svet sa rúca! Tak povedal Lavrov. Dodal, že o budúcnosti svetového poriadku sa rozhoduje aj v súčasnosti! Lenže otázkou je, či tento poriadok bude s ‚jedným hegemónom, ktorý núti všetkých žiť podľa svojich notoricky známych pravidiel, ktoré sú prospešné len pre neho [...]

Vladimir Putin

Putin uznal, že počas mobilizácie došlo k chybám. Vyzval na ich nápravu

29.09.2022 20:50

Ruský prezident uviedol, že je potrebné zamerať sa na prípady, keď úrady nesprávne povolali do zbrane napríklad chronicky chorých alebo mužov, ktorí presiahli branný vek.

Matovič

Matovič nemá mentálnu výbavu byť politikom, tvrdí politológ

29.09.2022 18:45

Finacmajster Matovič dokázal v záverečnej reči rozprávať bez prestávky viac ako dve hodiny. Pourážal opäť všetkých a tvrdí, že Fico bude ako Kadyrov.

veľvyslankyňa Holandska na Slovensku Gabriella Sancisiová

Ohrození ako sudcovia? Rezort kultúry chce chrániť novinárov

29.09.2022 18:30

Ministerstvo kultúry pozvalo odborníkov z Holandska, aby sa podelili o svoje skúsenosti v oblasti ochrany novinárov.

mikulec

SaS nebude iniciovať odvolávanie Mikulca, Sulík vylučuje dohody

29.09.2022 16:28, aktualizované: 18:43

Matovič uviedol, že Sulík sa dohaduje s "váhajúcimi" poslancami, aby podporili Matovičove odvolanie výmenou za to, že "popravia" Mikulca "ruka v ruke s mafiou zo SmeroHlasu". Sulík to označil za nehorázne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 926
Celková čítanosť: 2238516x
Priemerná čítanosť článkov: 2417x

Autor blogu

Kategórie