Založ si blog

Ten istý Britský agent – Steel podozrivý!

Christopher Steele! Prečo sa tento britský spravodajský agent tak často objavuje pri snahe prevratov proti prezidentovi D. Trumpovi? Lebo tlačová tajomníčka Bieleho domu Kayleigh McEnany potvrdila  29. júna, že ani USA prezident, ani viceprezident neboli informovaní o tvrdeniach, že ruský GRU ponúkol odmenu za zabitie amerických vojakov. 

Na dodatok časopis Guardian z 27. júna k správe pridal informáciu, že ponúkli ruským agentom odmeny za zabitie britských vojakov’! Ale McEnany pevne zopakovala, že v spravodajskej komunite USA neexistuje konsenzus, že tvrdenie je pravdivé. Výsledkom bolo, že prezident nebol o týchto informáciach vôbec informovaný.

Medzitým zvyčajní podozriví, hovorca Nancy Pelosi, bývalý podpredseda Joe Biden, John Bolton, senátor Lindsey Graham, rep. Adam Kinzinger, rep. Liz Cheney a ďalšie užitočné duplikáty náchylné k požitiu britskej Cool-Aid, tvrdili, že to bol ďalší príklad toho, že Trump je jemný voči Rusku na úkor amerických životov!

Guardian tento príbeh lokalizuje ako najnovší škandalózny Trump – Rusko konšpiračné reklamácie presne tam, kde ten posledný začal s britskou inteligenciou a NATO. Podľa Guardianovho účtu z 27. júna bola ruská jednotka GRU odmenená v Afganistane rovnaká ako tá, ktorá otrávila Sergeja Skripala a jeho dcéru Juliu. 

Na podporu tohto falošného tvrdenia citujú Dr. Jurija Felshtinského, agenta MI6, ktorý spolupracoval s anti-Putinovým oligarchom Borisom Berezovským a Alexandrom Litvinenkom v londýnskych operáciách proti prezidentovi Putinovi a Rusku. Litvinenko, ktorý zomrel v dôsledku otravy polóniom, bol úradníkom v prípade C. Steela z MI6!

Steela, autora falošnej dokumentácie proti Donaldovi Trumpovi. The Guardian tiež cituje bývalého britského veľvyslanca v Moskve, pána Andrewa Wooda, aby podporil príbeh ‘ruských štedrostí! Následkom toho Wood osobne odovzdal falošnú dokumentáciu C. Steela o Trumpovi senátorovi McCainovi a všeobecne sa zaviazal za jej dôveryhodnosť!

Nájomné – najhoršie mesiace pred nami!

11.08.2020

V Spojených Štátoch Amerických sa za posledných pár mesiacov nájomné ani nezmenilo, pretože krajina sa v dôsledku pandémie koronavírusov potýkala s decimovanou ekonomikou. Jediný dôvod, prečo mnohí prenajímatelia neprišli na brucho spolu so svojimi nájomníkmi, je v dôsledku mimoriadnej „pomoci“ poskytnutej vládou vo forme neúnavného tlačenia, rozdávania a vôbec [...]

Trump mení svoj názor na Čínu!

09.08.2020

5. augusta 2020 Trump vysvetlil svoju zmenu mysle v politike k Číne. Väčšina čitateľov si pripomína, že Americký prezident Donald Trump začiatkom svojho predsedníctva nadviazal vynikajúci pracovný vzťah s čínskym prezidentom Xi Jinpingom, vymieňal si štátne návštevy a pravidelne sa o ňom odvolával ako na ‘môjho priateľa’. Dokonca aj v prvých týždňoch [...]

USA FED jednotky zostanú v pohotovosti!

07.08.2020

Minister vnútra pán Chad Wolf oznámill, že naďalej budú udržiavať súčasný, rozšírený federálny personál na presadzovanie práva v Portlande, kým nebude mať istotu, že federálny súdny dvor v Hatfielde a ďalšie federálne majetky už nebudú napadnuté a že sídlo spravodlivosť v Portlande zostane bezpečné! Ministerstvo bude naďalej prehodnocovať bezpečnostnú pozíciu [...]

Nemecko koronavírus

Pribudlo 75 nových prípadov, najviac od konca apríla

12.08.2020 10:14, aktualizované: 11:01

Vyliečilo sa desať pacientov. Najviac infikovaných pribudlo v okrese Galanta.

koronavírus vakcína

Štátne testovanie na koronavírus možno zaplatia eurofondy

12.08.2020 08:00

Šesť štátnych laboratórií financovaných zo štátneho rozpočtu sa bude môcť uchádzať o podporu cez eurofondy.

Black Hawk

Slovenskej armáde budú radiť štyria americkí vojaci

12.08.2020 06:41

Ministerstvo obrany SR navrhuje, aby mohli na Slovensku pôsobiť štyria príslušníci ozbrojených síl Spojených štátov amerických.

koronavírus, pláž, Main

ONLINE: Počet nových prípadov v Česku sa viac než zdvojnásobil

12.08.2020 06:15, aktualizované: 10:42

Holandsko chystá povinnú karanténu pre ľudí, ktorí sa stretli s nakazenými. Škótske deti boli päť mesiacov mimo škôl, teraz sa do nich vracajú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 777864x
Priemerná čítanosť článkov: 1883x

Autor blogu

Kategórie