6. 66 billión dolárov deficitu FEDu!

Aspoň naši satanskí vládcovia majú zmysel pre humor! Podľa najnovšej súvahy Fedu sa 29. apríla bilancia za posledný týždeň zvýšila o 82,8 miliárd dolárov na rekordných 6 655 929 000 000, čo samozrejme predstavuje spolu 6,66 bilióna dolárov (čo tiež môže znamenať, že 666 bol 6. marca 2009 tiež ‚generačným dnom‘ v prípade S&P).

Či už použijete zaokrúhlené alebo nezaokrúhlené číslo, súvaha Fedu sa preto v posledných dvoch mesiacoch zvýšila o asi 2,5 bilióna dolárov a naďalej rastie podľa nasledujúceho rozvrhu, ktorý vidí, že Fed nakupuje v priemere 10BN USD za deň v Treasurys a 8 BN $ v MBS, čo je stále ohromujúci zlomok 125 mliárd USD, ktoré Fed nakupoval koncom marca!

BRICS odstraní chorobu i chudobu sveta!

09.07.2025

Krajiny BRICS oznámili novú významnú iniciatívu s názvom Partnerstvo BRICS pre elimináciu sociálne podmienených chorôb (SDDs). Jej veľkým predpokladom je, že zdravie je základné ľudské právo, že jej poslaním je rozvíjať mobilizovať zdroje a kapacity potrebné na elimináciu liečiteľných chorôb, ktoré sa šíria v podmienkach chudoby a nedostatku primeraných potravín, [...]

Výzva ľudstvu na zmenu vražedného kurzu!

08.07.2025

Brazílsky prezident Inacio Lula da Silva ako hostiteľ tohtoročného summitu BRICS vo svojom prejave, ktorým dnes ráno v Rio de Janeiro otvoril plenárne zasadnutie desiatich plnoprávnych členov BRICS – Brazílie, Ruska, Indie, a aj Číny, Južnej Afriky, Egypta, Etiópie, Iránu, Indonézie a Spojených arabských emirátov – jasne, ostro varoval pred nebezpečným smerom, ktorým sa [...]

Európa prekvapená javom menom – leto!

06.07.2025

Letné horúčavy, ktoré klimatickí konšpirační teoretici nazývajú núdzovým stavom, ale v skutočnosti sú bežné 30 – 40 °C, naďalej zaťažujú elektrickú sieť v Európe založenú na obnoviteľných zdrojoch energie. No Taliansko je obzvlášť postihnuté výpadkami prúdu, už ale v mnohých mestách, pretože klimatizácie spôsobujú špičky v dopyte.

Ukrajina, vojaci

Na Ukrajine bol zabitý Maďar len preto, že nechcel do vojny, komentuje Szijjártóv námestník. Armáda obvinenia odmieta

10.07.2025 22:40

Budapešť si predvolala veľvyslanca Kyjeva kvôli smrti ukrajinského Maďara.

Donald Trump

Sudca stopol Trumpov dekrét o obmedzení práva na občianstvo

10.07.2025 21:55

Prezident chce, aby všetky deti narodené po 19. februári, ktorých rodičia nie sú občanmi alebo osobami so zákonným trvalým pobytom v USA, podliehali deportácii.

Zelenskyj

Zelenskyj má dôvod na spokojnosť. USA obnovia vojenskú pomoc Kyjevu, Nemecko nakúpi pre Ukrajinu Patrioty

10.07.2025 19:40

Ukrajina nedostávala americkú vojenskú pomoc od 2. júla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,621
Celková čítanosť: 4335607x
Priemerná čítanosť článkov: 2675x

Autor blogu

Kategórie