Založ si blog

Príprava 1% ľudí na Apokalypsu!

Alebo inými slovami bunkre pre miliardárov a ich príprava na Apokalypsu! Hrozba globálneho zničenia sa môže zdať taká istá ako počas studenej vojny, ale dnešné útulky s vysokou bezpečnosťou sa veľmi líšia od ich náprotivkov v 20. storočí. Pre mnoho spoločností na celom svete narastá dopyt po štruktúrach, ktoré chránia pred akýmkoľvek rizikom, či už ide o globálnu pandémiu, asteroid alebo o tretiu svetovú vojnu – a zároveň poskytujú luxusné vybavenie.

Bunkre vášho otca alebo starého otca neboli príliš pohodlné, hovorí Robert Vicino, realitný podnikateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Vivos, spoločnosti, ktorú založil, ktorá stavia a spravuje špičkové prístrešky po celom svete. Mnoho svetových elít, vrátane manažérov hedžových fondov, športových hviezd a vedúcich pracovníkov v oblasti technológií sa rozhodli navrhnúť svoje vlastné tajné prístrešky, ktoré budú slúžiť ich rodinám a zamestnancom v ohrození!

Gary Lynch, generálny riaditeľ spoločnosti Rising S Company so sídlom v Texase , hovorí, že tržby za rok 2016 pre ich vlastné špičkové podzemné bunkre vzrástli v porovnaní s rokom 2015 o 700%, zatiaľ čo predaj volieb v USA len o 300%! Oceľové doskové bunkre spoločnosti, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali celé generácie, dokážu na jedného obyvateľa držať jedlo v hodnote najmenej jedného roka a vydržať zemetrasenie. Bill Gates má bunkre na všetkých majetkoch!

Vývojári takýchto útulkov často kupujú vojenské bunkre a raketové silá, ktoré postavili Spojené štáty alebo sovietske vlády. Opevnené konštrukcie sú navrhnuté tak, aby odolali jadrovému výbuchu a boli vybavené energetickými systémami, systémami na čistenie vody, vysokopecnými ventilmi a filtráciou vzduchu Nukleárno-biologicko-chemickým zariadením (NBC). Väčšina z nich zahŕňa dodávky potravín na rok alebo viac a mnoho z nich má hydroponické záhrady na doplnenie!

Najnovšia verzia ruskej jadrovej doktríny

05.10.2022

Najnovšia verzia ruskej jadrovej doktríny, zverejnená v roku 2020, uvádza, že Moskva si vyhradzuje právo použiť svoje atómové zbrane iba vtedy, ak sú také zbrane a či iné zbrane hromadného ničenia namierené proti krajine alebo čelí existenčnej hrozbe konvenčných zbraní.

USA – jadrová vojna je dnes už možná!

04.10.2022

Čoskoro po prejave ruského prezidenta Vladimira Putina, ktorý minule oznámil čiastočnú mobilizáciu národných síl pre operáciu na Ukrajine, ktorá obsahovala náznak ochoty uchýliť sa i k jadrovej obrane územnej celistvosti Ruska, admirál námorníctva Charles A. Richard – ktorý v súčasnosti slúži ako šéf strategického veliteľstva USA, potvrdil, že Pentagon berie dnes [...]

Tony Blinken k téme Nord Stream 1&2

03.10.2022

‚Musíme urobiť veľa tvrdej práce, aby sme zabezpečili, že krajiny a partneri v EÚ prečkajú zimu. Samotná Európska Únia podnikla veľmi významné kroky na zníženie dopytu, lenže zároveň sa pozerá na spôsoby prechodu na obnoviteľné zdroje energie. Ale v konečnom dôsledku, je to i obrovská príležitosť. Je to obrovská príležitosť raz, ale i navždy, odstrániť [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Dědeček zbabelo ušiel zo súdu. Vodiča zo Zochovej budú stíhať na slobode

06.10.2022 16:32, aktualizované: 19:40

Rozhodol o tom sudca pre prípravné konanie. Prokurátor sa odvolal.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 931
Celková čítanosť: 2258453x
Priemerná čítanosť článkov: 2426x

Autor blogu

Kategórie