Založ si blog

Príprava 1% ľudí na Apokalypsu!

Alebo inými slovami bunkre pre miliardárov a ich príprava na Apokalypsu! Hrozba globálneho zničenia sa môže zdať taká istá ako počas studenej vojny, ale dnešné útulky s vysokou bezpečnosťou sa veľmi líšia od ich náprotivkov v 20. storočí. Pre mnoho spoločností na celom svete narastá dopyt po štruktúrach, ktoré chránia pred akýmkoľvek rizikom, či už ide o globálnu pandémiu, asteroid alebo o tretiu svetovú vojnu – a zároveň poskytujú luxusné vybavenie.

Bunkre vášho otca alebo starého otca neboli príliš pohodlné, hovorí Robert Vicino, realitný podnikateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Vivos, spoločnosti, ktorú založil, ktorá stavia a spravuje špičkové prístrešky po celom svete. Mnoho svetových elít, vrátane manažérov hedžových fondov, športových hviezd a vedúcich pracovníkov v oblasti technológií sa rozhodli navrhnúť svoje vlastné tajné prístrešky, ktoré budú slúžiť ich rodinám a zamestnancom v ohrození!

Gary Lynch, generálny riaditeľ spoločnosti Rising S Company so sídlom v Texase , hovorí, že tržby za rok 2016 pre ich vlastné špičkové podzemné bunkre vzrástli v porovnaní s rokom 2015 o 700%, zatiaľ čo predaj volieb v USA len o 300%! Oceľové doskové bunkre spoločnosti, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali celé generácie, dokážu na jedného obyvateľa držať jedlo v hodnote najmenej jedného roka a vydržať zemetrasenie. Bill Gates má bunkre na všetkých majetkoch!

Vývojári takýchto útulkov často kupujú vojenské bunkre a raketové silá, ktoré postavili Spojené štáty alebo sovietske vlády. Opevnené konštrukcie sú navrhnuté tak, aby odolali jadrovému výbuchu a boli vybavené energetickými systémami, systémami na čistenie vody, vysokopecnými ventilmi a filtráciou vzduchu Nukleárno-biologicko-chemickým zariadením (NBC). Väčšina z nich zahŕňa dodávky potravín na rok alebo viac a mnoho z nich má hydroponické záhrady na doplnenie!

Už obnovujú povinnú národnú službu!

20.06.2024

Britský premiér Rishi Sunak sa nedávno zaviazal obnoviť povinnú národnú službu. Nemecká vláda tiež uvažuje o obnovení povinnej vojenskej služby. Na Ukrajine nie je nezvyčajné, že vládni agenti násilne unášajú civilistov z ulíc a posielajú ich na front. Toto je len niekoľko nedávnych príkladov. Zdá sa, že existuje jasný trend, že vlády sveta pripravujú svojich [...]

Ukrajina nesplatí 12 miliárd dolárov?

19.06.2024

Redaktor londýnskeho denníka Financial Times pre rozvíjajúce sa trhy J. Cotterill, dnes ráno uverejnil položku, v ktorej i uviedol, že Ukrajina vyzvala medzinárodných držiteľov dlhopisov, aby akceptovali až 60 % zníženie dlhu hodnotou viac ako 20 miliárd dolárov, znamená nesplatenie dlhu viac ako dvanásť miliárd dolárov.

Bývalý veliteľ RF kritizuje Vladimíra Putina!

18.06.2024

Ruský generál vo výslužbe kritizoval ministerstvo obrany krajiny za to, že ich vojakom zúčastňujúcim sa na vojne na Ukrajine poskytlo nekvalitné uniformy. A uviedol to podpredseda výboru pre obranu ruskej Štátnej dumy V. Šamanov, bývalý veliteľ RF výsadkových jednotiek, v prejave v dolnej komore Ruského parlamentu, informovala miestna publikácia RBC. (Škôlkarska mentalita)

Švajčiarsko, vlajka,

Jednu z najbohatších britských rodín poslal súd do väzenia. Miliardári vykorisťovali služobníctvo

22.06.2024 10:45

Rodina Hindujaovcov patrí k najvplyvnejším v Británii i Indii.

polygon, cvičisko, granat, vybuch, čech, česi, chorvatsko

Na polygóne platia prísne opatrenia. Stáva sa, že tam po cvičení niečo zostane. Prípad smrti dieťaťa prevezme Česko

22.06.2024 10:15

Chorvátska armáda využíva vojenské cvičisko "Josip Markič" (známejšie pod názvom "Crvena zemlja") na výcvik, pričom tam platia najprísnejšie bezpečnostné opatrenia.

Machaj, Šimkovičová

Otázky a odpovede: RTVS o pár dní končí, bez riaditeľa bude štyri mesiace. Ako bude fungovať? Podpíše Pellegrini zákon?

22.06.2024 09:00

Súčasný generálny riaditeľ Ľuboš Machaj končí o necelé dva týždne a zatiaľ sa nevie, kto STVR povedie. Opozícia hovorí o ovládnutí telerozhlasu a návrate totality.

Matúš Šutaj Eštok

Odborový zväz polície kritizuje ministerstvo vnútra za nezáujem o zlepšenie podmienok policajtov

22.06.2024 08:38

Podľa rady predsedov základných organizácií OZP v SR sa súčasná situácia v PZ dostala na najnižší počet členov od jeho založenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 3450127x
Priemerná čítanosť článkov: 2577x

Autor blogu

Kategórie