Vírus nebezpečnejší ako COVID-19!
29. februára 2020 05:59,
Prečítané 5 416x,
pskakal2,
Biblia, budúcnosť, história, podivuhodný, veda, vzdelanie, zázraky, život, zjavenia
Ak to vezmeme do súvislosti, COVID-19 nie je ani zďaleka tak smrteľný ako sezónna chrípka alebo v tomto prípade nehody motorových vozidiel alebo zlyhanie srdca. Napriek tomu je to dôvod za vymazanie biliónov z globálnych akciových trhov. Ako je to možné? Odpoveď je v inom víruse – COVID-08!
Tento umelý vírus bol prepustený do komunity pred viac ako desiatimi rokmi. COVID (tvorba virtuálne nekonečných dolárov) sa začala koncom roka 2008. Miera infekcie spočiatku bola pomalá, ale v posledných rokoch sa zrýchlila. Vírus COVID-08 bol koncipovaný a vyvinutý v laboratóriách centrálnych bánk!
09.06.2026
Ako ukazuje graf spoločnosti Statista, viac ako 4 z 10 dospelých v USA uviedlo, že v 12 mesiacoch predchádzajúcich prieskumu pociťovali príznaky problémov s duševným zdravím , ako je stres, úzkosť alebo depresia, čo robí otvorenú diskusiu o problémoch duševného zdravia o to dôležitejšou.
07.06.2026
Rusko mohlo v roku 2025 vyťažiť až 485 metrických ton zlata a v roku 2026 by sa mohlo vyťažiť až 500 ton, uvádzajú odhady zverejnené ministerstvom prírodných zdrojov krajiny. Toto číslo prekvapilo všetkých analytikov a ak by sa potvrdilo, posunulo by Rusko pred Čínu ako najväčšieho producenta zlata na svete.
05.06.2026
Volodimír Zelenskyj napísal Vladimírovi Putinovi, prezidentovi Ruskej Federácie dlhý list: „Dosť bolo vojny, navrhujem stretnutie“. “Ukrajina navrhuje ukončiť túto vojnu priamou angažovanosťou medzi nami – a vami. Navrhujem stretnutie ,“ uviedol Zelenskyj v liste. „Ukrajina je pripravená na úplné prímerie počas trvania rokovaní,“ dodal.
Ako metafora je to ok. ...
Celá debata | RSS tejto debaty