Terminátor – sci-fi verzia Apokalypsy!

Z nekonečného počtu vedecko-populárnych filmov séria o Terminátorovi je len snaha spopularizovať biblické myšlienky s apokalyptickými námetmi! Takže ani ateistický svet nemôže uniknúť za žiadnych okolností správe, ktorú obsahuje Biblia!

Skynet je vymyslená skupina vedomých skupinových myslí založená na umelej nervovej sieti a systému umelej všeobecnej superinteligercie, ktorý sa vždy centrálne používa v seriáloch pod menom Terminator ako jeden z primárnych antagonistov.

Inými slovami Skynet je takzvané krycie meno pre Satana-Diabla, boha tohoto dnešného zlého a nespravodlivého systému vecí! Ako vládca démonov, používa ich na uskutočnenie svojho plánu na zničenie ľudského pokolenia – všetkých ľudských svedkov jeho zla!

Umelá inteligencia vám nevezme prácu!

12.04.2026

Nie, umelá inteligencia nevie myslieť… a preto vám nemôže vziať prácu! Všade, kam sa dnes pozriete, nájdete i články, ktoré tvrdia, že revolúcia v oblasti umelej inteligencie (AI) povedie k rozsiahlym stratám pracovných miest a možno aj k hospodárskej depresii. Výskumná spoločnosť Citrini už publikovala správu, ktorá naznačuje, že do roku 2028 by ekonomické [...]

O dnešnej politike na Slovensku…

09.04.2026

Dnešná politika na Slovensku je charakteristická napätím medzi vládou a opozíciou, pričom dominujú témy ekonomiky, inflácie a zahraničnej politiky veľa krajín. Verejná diskusia je často polarizovaná a ovplyvnená sociálnymi sieťami. Vláda čelí kritike, za svoje rozhodnutia, zatiaľ čo opozícia sa snaží osloviť nespokojných ľudí SR. Politická scéna je dynamická a [...]

Mýto v Hormuzskej oblasti dnes v juanoch!

07.04.2026

Pre americkú hegemóniu je to v skutočnosti také dôležité, že USA a spojenci historicky ale vynakladali veľké úsilie na ochranu petrodolára, vrátane zmeny režimu. Keď sa napríklad M. Al-Kaddáfí pokúsil zbaviť plantáží bohatú na ropu Líbyu, skončil sodomizovaný bajonetom, čo bol ale i potupný koniec, ktorý mu uštedrila neoliberálna vrcholná predátorka Hillary [...]

Magyar

Magyar vyhral voľby. Nastolí po Orbánovi liberálnu demokraciu?

12.04.2026 22:29

Viktor Orbán je tvárou neliberálnej demokracie. Na čele Maďarska stál nepretržite 16 rokov. Ale teraz ho vystrieda líder Tiszy Péter Magyar.

Magyar, Orbán

Orbán šíril strach, Magyar bol pohotový. V štúdiu ta3 o tom, aké boli maďarské voľby

12.04.2026 21:38

Diskusia o tom, prečo a ako viedli kampaň strana Fidesz a Tisza.

Tisza, magyar

Analytik sa krátko po maďarských voľbách nemýlil. Orbán uznal porážku

12.04.2026 20:19, aktualizované: 21:29

Voľby v Maďarsku sa skončili. Vyhrala ich opozičná strana Tisza Pétera Magyara. Po 16 rokoch pri moci končí Fidesz premiéra Viktora Orbána.

Maďari, Magyar, vlajky, Budapešť, voľby

ONLINE: Drvivé víťazstvo opozície, končí sa éra Viktora Orbána. Tisza dosiahla ústavnú väčšinu

12.04.2026 19:30, aktualizované: 22:47

Volebná účasť dosiahla 77,80 percenta, čo potvrdzuje mimoriadne vysoký záujem voličov o tieto voľby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,774
Celková čítanosť: 4965188x
Priemerná čítanosť článkov: 2799x

Autor blogu

Kategórie