Založ si blog

Tajomstvo poznania jednej pravdy!

 

Stvoritdľova druhá Kniha, ktorú nám láskavo dal (podobne ako prvá – stvorenie) skrýva nespočetné tajomstvá alebo mystéria, ktoré poslušné a dokonalé ľudstvo bude vo večnom pokoji a mieri objavovať a nielen sa z nich tešiť, ale zároveň bude mať úžasné prekrásne dôvody oslavovať svojho Stvoriteľa – večne! Jedna taká mysteriozná vec je skutočné a pravé poznanie. Princíp poznania bol vyjadrený a pod inšpiráciou napísaný učeníkom Jakubom, nevlastným bratom Ježiša Krista! (Nevlastný brat z biologického hľadiska, ale skutočný brat podľa pomazania). Medzi iným píše:

‘Túžite, a predsa nemáte. Vraždíte a ste žiadostiví, a predsa nemôžete získať. Bojujete a vediete vojnu. Nemáte, pretože neprosíte. Prosíte, a nedostávate, lebo prosíte na zlý účel, aby ste to mohli vynaložiť na svoju žiadostivosť po zmyselných rozkošiach’! Inými slovami to znamená, že jediné pravé poznanie môže človek získať od svojho Stvoriteľa, keď bude žiť podľa jeho správnych aj spravodlivých noriem života už dnes a potom prosiť Všemohúceho o jeho svätú dynamickú silu, aby mu pomohla pochopiť jednú pravdu!

Kto v súčasnosti vlastní svet?

09.12.2019

Kráľovna Alžbeta II, hlava štátu Spojeného kráľovstva a 31 ďalších štátov a území, je zákonným vlastníkom približne 3 000 miliónov hektárov pôdy, čo je jedna šestina zemského viac »

Najstručnejšia kniha histórie ľudstva!

07.12.2019

Najstručnejšou Knihou histórie celého vesmíru je bezpochybne Kniha-kníh, iným slovom Biblia, inšpirovaná Stvoriteľom vesmíru a všetkého života v ňom! Je to kniha, v ktorej sa hovorí, viac »

Jedinečná Kniha ako živá Bytosť!

01.12.2019

Apoštol Pavol napísal väčšinu z Inšpirovaných Kresťanských Kníh! Štrnásť z celkového počtu dvadsaťsedem! Z nich je jasne vidieť, že bol veľmi dobre oboznámený aj s Inšpirovanými viac »

Afganistan / USA / vojak /

USA mali roky zavádzať americkú verejnosť o vojne v Afganistane

09.12.2019 22:58

S odvolaním sa na dokumenty vypracované Úradom osobitného hlavného inšpektora USA pre obnovu Afganistanu to v pondelok napísal denník Washington Post.

väzeň, väzenie, mreže

Sériový sexuálny násilník dostal v Británii 33 doživotí

09.12.2019 20:45

Obete Josepha McCanna mali 11 až 71 rokov a zahŕňali tri ženy, ktoré uniesol z ulice ohrozujúc ich nožom a opakovane znásilnil.

Dunajská Lužná, kolóna

Cesta do Bratislavy krokom, vodičom tiekli nervy. Zopakuje sa to

09.12.2019 19:48

Ľuďom z obcí pri Bratislave, zvyknutým na kolóny, sa cesta do práce ešte výraznejšie predĺžila. Cesta domov bola podobná. Problémy majú trvať pol roka.

KĽDR, kórea,

V roku 2019 prišlo vo svete o život 49 novinárov

09.12.2019 19:43

Tohtoročný počet zabitých novinárov je podľa oficiálnej tlačovej správy zverejnenej na webovej stránke IFJ najnižší od roku 2000.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 289
Celková čítanosť: 422785x
Priemerná čítanosť článkov: 1463x

Autor blogu

Kategórie