Založ si blog

Obhajoba Stvoriteľa Racionálne!

 

Alebo by sme to mohli povedať aj inými slovami, že neveriaci v Bibliu a v Stvoriteľa majú svoje vlastné zázraky, ktoré si prajú, aby ich ľudia prijali bez racionálnych a vedeckých dôvodov a dôkazov! Ktoré sú to? Nespočetné! Ale spomeňme si dnes len jeden. 

Väčšina evolucionistov alebo aj všetci pripúšťa, že pravdepodobnosť toho, že správne atómy a molekuly sa zostavia tak, aby vytvorili len jednu jednoduchú bielkovinovú molekulu, je 1 ku 10113, čiže jednotka a za ňou stotrinásť núl! 

Ale to je číslo väčšie ako odhadovaný celkový počet atómov vo vesmíre! Matematici odmietajú všetko, čo má pravdepodobnosť menšiu než 1 ku 1050, ako čosi, čo sa nikdy nestane. Ale pre život treba oveľa viac!

Oveľa viac, než len jednu jednoduchú bielkovinovú molekulu. Len na to, aby sa bunka udržala v činnosti, treba mať asi dvetisíc rôznych bielkovín, a možnosť, že sa náhodne vyskytnú všetky dohromady a zároveň, je 1 ku 1040 000! 

Ohľadne toho astronóm Fred Hoyle hovorí: Pokiaľ človeka neovplyvňujú názory spoločnosti alebo vedecké školenie tak, aby bol vopred presvedčený, že život na Zemi vznikol náhodne, tento jednoduchý výpočet takú myšlienku úplne vylučuje!

Inšpirovaný inšpirovanými a ich Knihou!

21.09.2019

Pod inšpiráciou Autora Knihy-kníh alebo Biblie apoštol Pavol napísal mladému kresťanskému dozorcovi Timotejovi následovné povzbudzujúce slová: ‘Celé Písmo pochádza (je inšpirované viac »

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 269
Celková čítanosť: 369658x
Priemerná čítanosť článkov: 1374x

Autor blogu

Kategórie