Založ si blog

Kto vidí svetlo na konci tunela?

 

Nadarmo sa dívajú ľudia celého sveta hore, ku svojim vládnym vrchnostiam o zlepšenie ich situácie z každého hľadiska! Nevidia svetlo na konci tunela tmy dnešnej spoločnosti! Ani vedci v každom obore, ani navonok poctiví politici nevidia svetlo na konci tunela, a preto nedokážu pomôcť svojim občanom. Na druhej strane tých, ktorí už to svetlo na konci tunela tmy tohoto sveta vidia, sa snažia umlčať alebo dokonca zosmiešniť! O akom svetle na konci tunela tu hovoríme? Apoštol Peter to vysvetlil týmito inšpirovanými slovami: “Ale vy ste ‘vyvolený rod, kráľovské kňazstvo, svätý národ, ľud pre zvláštne vlastníctvo, aby ste široko-ďaleko oznamovali znamenitosti’ toho, ktorý vás povolal z tmy do svojho podivuhodného svetla.” Podivuhodné svetlo, o ktorom apoštol Peter tu hovorí je podivuhidná, zázračná pravda-svetlo na konci tunela tmy, v ktorej ľudstvo žije už od vzbúry v Edene! Skutočná pravda Stvoriteľa je tak jasná, ako prenikavé svetlo Slnka na poludnie! Nie je možné sa do Slnka priamo pozerať bez toho, aby si človek napoškodil oči! A tak je to aj so Stvoriteľovou pravdou! Keď človek vyjde z dlhoročnej tmy, musí sa postupne prispôsobiť plnému svetlu Slnka! A tak je to aj s pravdou Stvoriteľa! Nedokonalé ľudstvo, ktoré už tisícročia žije v duchovnej tme môže len pomaly pochopiť hlboké pravdy života. Ale len takí, ktorí prejavujú pravdivú poctivosť, úprimnosť a pokoru!

Inšpirovaný inšpirovanými a ich Knihou!

21.09.2019

Pod inšpiráciou Autora Knihy-kníh alebo Biblie apoštol Pavol napísal mladému kresťanskému dozorcovi Timotejovi následovné povzbudzujúce slová: ‘Celé Písmo pochádza (je inšpirované viac »

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 269
Celková čítanosť: 369698x
Priemerná čítanosť článkov: 1374x

Autor blogu

Kategórie