Založ si blog

Nepoznajú skutočný zmysel života!

 

Je vpravde nekonečné množstvo citátov od velikánov v každom obore života, intelektuálov a filozofov celého sveta počas celých ľudských dejín! Jeden taký jednoducho hovorí: ‘Zmyslom života je žiť’! Ale neuteká pozornosti rozumných ľudí, že väčšina z ľudí len existuje alebo dokonca len ‘živorí’, ak musíme použiť pejoratívny výraz, ktorý odzrkadľuje život ľudí v chudobých krajinách alebo v nedostatočných životných podmienkach! Iný podobný citát, ktorý už je bližší ku skutočnému životu znie: ‘Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť’! V skutočnosti vzdelávanie v súčasnom systéme vecí učí len veľmi málo ako by ľudia mali žiť, pravdepodobne pretože vychádzajú z názoru, že život je len pruductom evolúcie a jej heslo je ‘prežitie najschopnejšieho alebo aj najzdatnejšieho’!

Ale je to skutočne tak? Nespočetné dôkazy z prírody okolo nás nám neustále dokazujú faktami existenciu Inteligentného Dizajnera-Stvoriteľa, ktorý si praje, aby náš život mal ten najlepší skutočný význam! Dokonca si praje, aby sme sa donekonečna z neho tešili! A práve preto sa náš nebeský Stvoriteľ-Otec vždy postaral, aby jeho uctievatelia mali to najlepšie vzdelanie! A ukázal to takým praktickým spôsobom cez svojho Syna a jeho apoštolov! Jeden z nich, apoštol Pavol pod inšpiráciou povzbudzuje všetkých ľudí k takému životu, keď napísal kresťanskému zboru v meste Korint: ‘Preto či jete alebo pijete alebo robíte čokoľvek iné, všetko robte na Božiu slávu’! Tých, ktorí pochopia význam týchto slov a budú žiť podľa nich, čaká ďaleko krajší život, ako je zobrazený vo všetkých rozprávkach sveta!

BoE robí väčšie diery aké sú v plynovode!

30.09.2022

Bank of England sa vracia ku QE, keďže trh s dlhopismi sa rozpadá! Uprostred dnes zúrivého zvyšovania sadzieb zo strany Federálneho Rezervného Systému, ohlásený rozpočet britskej vlády Lizzy Trussovej a ‚požičať si bilión’ libier z 22. septembra 2022, vytvorili dieru na globálnych dlhopisových trhoch väčšiu, ako diery, ktoré boli stvorené v obidvoch plynovodoch, [...]

Sabotáž ropovodu Nord Stream 1 & 2!

29.09.2022

Táto sabotáž, jasne zosnovaná neľútostným režimom Bidena: Nulandovou, J Bidenom, a zároveň senátorom Johnsonom, ktorí žiadali ‚skončiť ho natrvalo‘ akýmikoľvek možnými potrebnými prostriedkami! Deštrukcia ropovodu Nord Stream Jedna i Dva v Baltskom mori je jednou z najpoburujúcejších zločinov terorizmu a sabotáže v histórii nášho sveta! A teraz, keď bola [...]

Výnimočnosť USA je na božskej úrovni!

28.09.2022

Po páde Sovietskeho zväzu dosiahli snahy Washingtonu o globálnu nadvládu a výnimočnosť bezprecedentnú výšku, čo vyústilo do viacerých agresívnych vojen a vyžiadalo si životy ‚mnohých stoviek tisíc‘ ľudí na celom svete, uviedol Lavrov. “Po vyhlásení víťazstva v studenej vojne sa Washington povýšil takmer až do hodnosti božieho posla na zemi, a bez [...]

Nord Stream

Rusko nemá informácie, že západné tajné služby môžu za sabotáž Nord Streamu

01.10.2022 09:00

Rusi však tvrdia, že predtým sa tajné služby západných krajín zaoberali "výbuchmi plynovodov".

USA, zástava, vlajka, Spojené štáty

Nikaragua zakázala novému veľvyslancovi USA vstup do krajiny pre 'neúctivé' poznámky

01.10.2022 07:57, aktualizované: 09:28

Hugo Rodriguez "nebude za žiadnych okolností prijatý do našej Nikaraguy. Nech je to imperialistom jasné," uviedla nikaragujská viceprezidentka Rosario Murillová.

Florida, hurikán Ian

Hurikán Ian pustošil Floridu, zanechal po sebe desiatky mŕtvych

01.10.2022 07:05

Oficiálne počty obetí hurikánu Ian v USA rastú a zrejme to bude pokračovať, keď sa záchranári dostanú do najzasiahnutejších oblastí.

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

ONLINE: Tuhé boje o Lyman. Cesta Kyjeva do NATO nie je podľa USA na programe dňa

01.10.2022 06:00, aktualizované: 08:40

Volodymyr Zelenskyj žiada o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, poradca amerického prezidenta to momentálne nevidí ako nevyhnutné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 927
Celková čítanosť: 2242087x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie