Založ si blog

Nepoznajú skutočný zmysel života!

 

Je vpravde nekonečné množstvo citátov od velikánov v každom obore života, intelektuálov a filozofov celého sveta počas celých ľudských dejín! Jeden taký jednoducho hovorí: ‘Zmyslom života je žiť’! Ale neuteká pozornosti rozumných ľudí, že väčšina z ľudí len existuje alebo dokonca len ‘živorí’, ak musíme použiť pejoratívny výraz, ktorý odzrkadľuje život ľudí v chudobých krajinách alebo v nedostatočných životných podmienkach! Iný podobný citát, ktorý už je bližší ku skutočnému životu znie: ‘Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť’! V skutočnosti vzdelávanie v súčasnom systéme vecí učí len veľmi málo ako by ľudia mali žiť, pravdepodobne pretože vychádzajú z názoru, že život je len pruductom evolúcie a jej heslo je ‘prežitie najschopnejšieho alebo aj najzdatnejšieho’!

Ale je to skutočne tak? Nespočetné dôkazy z prírody okolo nás nám neustále dokazujú faktami existenciu Inteligentného Dizajnera-Stvoriteľa, ktorý si praje, aby náš život mal ten najlepší skutočný význam! Dokonca si praje, aby sme sa donekonečna z neho tešili! A práve preto sa náš nebeský Stvoriteľ-Otec vždy postaral, aby jeho uctievatelia mali to najlepšie vzdelanie! A ukázal to takým praktickým spôsobom cez svojho Syna a jeho apoštolov! Jeden z nich, apoštol Pavol pod inšpiráciou povzbudzuje všetkých ľudí k takému životu, keď napísal kresťanskému zboru v meste Korint: ‘Preto či jete alebo pijete alebo robíte čokoľvek iné, všetko robte na Božiu slávu’! Tých, ktorí pochopia význam týchto slov a budú žiť podľa nich, čaká ďaleko krajší život, ako je zobrazený vo všetkých rozprávkach sveta!

Inšpirovaný inšpirovanými a ich Knihou!

21.09.2019

Pod inšpiráciou Autora Knihy-kníh alebo Biblie apoštol Pavol napísal mladému kresťanskému dozorcovi Timotejovi následovné povzbudzujúce slová: ‘Celé Písmo pochádza (je inšpirované viac »

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 269
Celková čítanosť: 369610x
Priemerná čítanosť článkov: 1374x

Autor blogu

Kategórie