Vysoká matematická veda v prítomnosti!
30. apríla 2018 05:59,
Prečítané 3 166x,
pskakal2,
Biblia, veda
Z všetkých možných vedných štúdií, ktorým sa už od pradávna venujú ľudia na celom svete, ja osobne považujem štúdium biblickej matematiky, ktorá obsahuje informácie vedúce k večnej záchrane ľudstva k tej najdôležitejšej v prítomnosti!
Hovorím v prítomnosti, pretože v budúcich miliónov rokoch pre tých, ktorí vierou získajú večný život, množstvo vedeckých tém nebude mať konca! Len si predstavme ‘vedeckú úlohu’, ktorú dal Storiteľ Adamovi na samom začiatku! A aká úloha to bola!
Pomenovať zvieratá v záhrade Edén! Jeden z významných zoológov sa o tejto úlohe vyjadril nasledujúcimi slovami: ‘Taká úloha v takých edenských podmienkach je a bude večne snom všetkých zoológov v celej histórii ľudstva až dodnes’! Aké ocenenie!
Na začiatok by som chcel len v krátkosti spomenúť štyri čísla, ktoré boli pod inšpiráciou napísané v biblickej knihe proroka Daniela. Sú to čísla: 1260 dní, 1290 dní, 1335 dní a 2300 dní, ktoré sa nachádzajú na samom konci knihy proroka Daniela.
30.06.2025
Ruský prezident Vladimir Putin vyjadril veľkú úctu prezidentovi Donaldovi Trumpovi počas tlačovej konferencie v Minsku a na okraji summitu EAEU 27. júna, 2025: “Súčasného prezidenta USA si vveľmi vážim. Jeho cesta k návratu k moci a do Bieleho domu bola mimoriadne náročná, zložitá, ale tiež riskantná, čo je fakt, ktorého si všetci uvedomujeme, najmä vzhľadom na pokusy [...]
28.06.2025
Preambula Charty OSN uvádza ciele založenia OSN: ”achrániť budúce generácie pred metlou vojny, ktorá dvakrát za náš život priniesla ľudstvu nevýslovné utrpenie“; „opätovne potvrdiť vieru v základné ľudské práva, dôstojnosť a hodnotu ľudskej osoby, v rovnaké práva mužov a žien… …a národov veľkých aj malých, vytvoriť podmienky, za ktorých možno [...]
26.06.2025
Americká armáda na príkaz prezidenta D. Trumpa bombardovala viacero iránskych jadrových zariadení, čím okamžite vystavila desaťtisíce amerických vojenských príslušníkov v regióne riziku iránskej odvety, ktorá sa ale potom môže vystupňovať do totálnej vojny!
:-) To je jednoduché. Presvedčili by ma FAKTY ...
...alebo trosku rozumu a myslenia namiesto opakovania... ...
Studium biblickej matematiky ??... :-)) ...
správna gramatika? ...
A čo by ťa presvedčilo? ...
Celá debata | RSS tejto debaty