Voda je zázračný element!
28. januára 2018 00:09,
Prečítané 3 323x,
pskakal2,
príroda, veda, život
Jeden vedec z prestížnej University v Británii vysvetlil svoj názor o vode, ktorý doslova podporuje myšlienku v titulke článku: ‘je to jedna z najskúmanejších chemických látok na Zemi, ale aj tak jej rozumieme najmenej’!
A článok vo vedeckom časopise New Scientist s tými slovami súhlasí, keď uviedol, že ‘voda je najznámejšia tekutina na zemi, ale zároveň je aj jedna z najzáhadnejších’! Nič sa nespráva tak zložito!
Iný veded poznamenal, že voda, ktorej chemická značka je H20, by mala byť plynom, ale v skutočnosti je to tekutina! A keď zamrzne, stáva sa pevným skupenstvom. V súlade s takými pozorovaniami vedec Klopsteg povedal:
‘Pozoruhodný projekt na zachovanie vodných živočíchov, ako sú ryby a iné. Pomyslite si len, čo by sa stalo, keby sa voda pri ochladení na bod mrazu nesprávala tak, ako to v prírode pozorujeme!
Na záver vedec povedal, že tieto neočakávané vlastnosti vody sú dôkazom toho, že vo vesmíre pôsobí veľká a cieľavedomá myseľ!
09.07.2026
Britské ministerstvo obrany obvinilo dve ruské námorné hliadkové lietadlá, ktoré preleteli nebezpečne blízko k lietadlovej lodi HMS Prince of Wales, ktorá operovala v Nórskom mori, a v tesnej blízkosti lode zhodili sonobóje – používané na lov ponoriek. Lietadlá, ktoré 2. júla zachytili a eskortovali britské stíhačky F-35B z lode, sa opakovane približovali k údernej [...]
07.07.2026
Litva zruší zákaz jadrových zbraní, nasledujúc Fínsko! Najprv to bolo Fínsko, ktoré zrušilo svoj zákaz rozmiestňovania jadrových zbraní, a vyhlásilo svoju ochotu hostiť arzenál NATO (ktorý z veľkej časti poskytujú USA), a teraz sa Litva stala ďalšou európskou krajinou, ktorá urobila to isté.
05.07.2026
Vysoký poľský predstaviteľ Bartosz Grodecki, vedúci Úradu národnej bezpečnosti (BBN) poľského prezidenta, sa 2. júla stretol s Elbridgeom Colbym v Pentagóne a následne novinárom povedal, že na strane USA existuje „obrovská otvorenosť“ voči vstupu Poľska do NATO!
A ten najtichúčky vedec v rohu si pomaly popíja... ...
Už len chýba vedec, ktorý by nás pozval na ...
A kopa dalsich sa od smiechu skrucalo....:-) ...
A ešte iný povedal: budúce generácie sa budú ...
Druhy vedec povedal: "Najviac skumame vzduch...a... ...
Celá debata | RSS tejto debaty