História sa bude čoskoro opakovať!
2. decembra 2017 02:29,
Prečítané 3 497x,
pskakal2,
budúcnosť, história, zázraky
To, čo sa stalo so starovekým mestom Babylón a tiež aj so starovekým veľkomestom Ninive, sa čoskoro zopakuje so symbolickým Veľkým Babylónom alebo ako to opisuje biblicky Kniha-kníh, celosvetovým falošným náboženstvom! Podľa štatistiky dnes máme asi desať základných celosvetových náboženstiev, ktoré sú rozdrobené do viac ako 40 000 rôznych náboženských skupín!
Staroveký biblický provoke Náhum prorokoval proti veľkomestu Ninive: ‘Brány riek, tie sa určite otvoria, a palác sa naozaj rozpadne’! Ale, podľa biblického aké ‘brány riek mali byť vlastne otvorené? Tieto ‘brány’ poukazovali na otvor alebo prielom v hradbách Ninive, ktoré urobila voda rieky Tigris. V roku 632 pred našim letopočtom sa toto starodávne mesto necítilo ohrozené pred Babylončanmi a Médmi v žiadnom prípade!
Bolo v bezpečí a za svojimi vysokými hradbami sa považovalo za nedobytné! No silné dažde spôsobili rozvodnenie rieky Tigris. Podľa historika Diodora bola ‚časť mesta zaplavená a hradby boli strhnuté na veľkú vzdialenosť‘. Tak boli otvorené brány riek, a ako bolo predpovedané, veľké a úžasne mocné veľkomesto Ninive bolo dobyté tak rýchlo, ako keď oheň pohltí suché strnisko!
16.02.2026
Ruský veľvyslanec Rodion Miroshnik v rozhovore pre RIA Novosti z 13. feb. 2026 a uviedol, že v konflikte proti Rusku bojovalo za Ukrajinu približne 20 000 zahraničných žoldnierov: “Podľa odhadov nášho ministerstva obrany dosahuje počet žoldnierov, ktorí prešli ‘mlynkom na mäso‘ približne 20 000 ľudí,“ povedal Miroshnik a dodal, že toto číslo by mohlo byť ešte [...]
13.02.2026
Podľa židovského spravodajstva a novej správy humanitárnej organizácie Latet trpí štvrtina Izraelčanov potravinovou neistotou. A medzi deťmi je toto číslo až 34 percent. Oficiálnym termínom pre tento problém, je „potravinová neistota“. To znamená, že chladnička je niekedy prázdna alebo že dieťa nemá zabalený obed do školy. No najnovšia správa humanitárnej [...]
09.02.2026
Ústredný právny konflikt v Nórsku sa netýka zákazu Jehovových svedkov ako náboženstva, ale toho, či by ale mal nórsky štát naďalej uznávať Jehovových svedkov ako legálne registrovanú náboženskú komunitu s právom na štátne financovanie – najmä vzhľadom na obavy o to, ako ich vnútorné praktiky ovplyvňujú ľudské práva, najmä práva členov a detí. Nórsky štát [...]
A co na to povedali stari Mayovia ??? ...
Tak ako si mysleli obyvatelia Ninive aj Babylonu, ...
A zabudol si napísať v ČOM SA BUDE HISTÓRIA ...
Yopakujme si pár skutočností. Jehova nešéfuje... ...
V 8 stor. pred n.l. dobyli Jeruzalem Babylončania,... ...
Celá debata | RSS tejto debaty