Všetky globálne problémy vyriešené!

Jedna z najzaujímavejších, najnaliehavejších a najťažších otázok sveta: Ako rozriešiť problémy nielen v jednej krajine, ale všetky problémy na celom svete? Ale v prvom rade otázka znie: Koľko krajín na celom svete máme dnes?

Lenže ako zistíme počet krajín na svete dnes? Podľa zvrchovaných štátov v OSN (195)? Alebo štátov s  vyhradeným rozpoznaním (201)? A či podľa de fakto zvrchovaných štátov (204-207)? Možno podľa počtu olympijských národov (206)?

Podľa FIFA počet zaznamenaných krajín, ktoré majú účasť na Majstrovstvá sveta vo futbale je 211. Na druhej strane máme počet krajín na celom svete podľa kódov krajín a tých podľa štandardného záznamu je v prítomnosti 249!

Ale zoberme si ako priemer číslo 250! A počet ministrov v každej vláde v priemere asi 100! Potom počet všetkých ministrov všetkých krajín sveta by vyšiel na 25 000! A podľa prítomnej situácii žiadna z menovaných krajín nie je schopná vyriešiť svoje problémy!

Pretože ´ministri´ v každej krajine žijú z poplatkov ich členov! A nikomu nemôže uniknúť skutočnosť, že korupcia vládnych ministrov celého sveta sa neustále LEN zväčšuje! Takže možnosť rozriešenia problémov v každej krajine je NULA!

Znamená to, že situácia je neriešiteľná alebo bezvýchodisková? Vôbec nie! Existuje vláda 144 000 nesmrteľných Božích anjelov, ktorá je schopná vyriešiť problémy nielen jednej krajiny, ale problémy všetkých krajín sveta!

Slovenský súd nám odsúdil básnika!

06.02.2026

Slovenský súd odsúdil básnika, ktorý postrelil premiéra, na 21 rokov väzenia za „teroristický útok“! Slovenský súd uznal vinným z „teroristického útoku“ dôchodcu, ktorý minulý rok postrelil premiéra Roberta Fica, a odsúdil ho na 21 rokov väzenia. Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici v utorok uznal vinným a odsúdil 72-ročného Juraja Cintulu za vinného [...]

Putin a Xi-Ťin o novej zmluve START

05.02.2026

Vladimír Putin informoval čínskeho prezidenta Xi Ťin-pchinga o stave jadrovej zmluvy New START, ktorá obmedzuje strategické jadrové zbrane USA a Ruska a vyprší už 5. feb 2026. Vladimir Putin uviedol, že Rusko navrhlo dobrovoľne dodržiavať obmedzenia ešte jeden rok, ale Spojené štáty zatiaľ neodpovedali. No ak dohoda nebude predĺžená, obe strany by mohli zvyšovať svoje [...]

Donald Trump kontrolovaný globalistami!

03.02.2026

Trumpova administratíva – na koho príkaz, nevieme – podniká zúfalé a do očí bijúce kroky, ale nemali by sa zamieňať s úspešnými intervenciami. Ide skôr o otvorený pokus prinútiť svet k tvaru, v ktorom sa nikdy neohne. Iránsky najvyšší vodca Alí Chameneí dnes varoval, že akýkoľvek útok USA na krajinu rozpúta regionálnu vojnu, na čo Trump odpovedal, že ak Irán [...]

Japonská premiérka Sanae Takaičiová

Japonsko opantala „sanamánia“. Pred voľbami idú na odbyt kabelky alebo perá, ktoré používa premiérka

07.02.2026 22:03

Prekvapením je obľuba konzervatívnej političky u voličov do 30 rokov, ktorá presahuje 90 percent.

gronsko

Rasmussen: Situácia ohľadom Grónska sa zlepšila, kríza však nie je zažehnaná

07.02.2026 21:24

„Kríza ešte neskončila a zatiaľ nemáme riešenie,“ povedal novinárom šéf dánskej diplomacie v grónskom hlavnom meste Nuuk.

lavína, hory, lyžiari, lyžovčka, sneh, zima

VIDEO: Lavíny na severe Talianska zabili v priebehu pár hodín štyroch ľudí

07.02.2026 20:55

V údolí Valtellina zmietla lavína troch skialpinistov, dvaja z nich zomreli.

Italy Milan-Cortina Olympics Protest

VIDEO: Pokojná demonštrácia odporcov olympiády v Miláne prerástla v násilnosti

07.02.2026 20:28

Zhruba 5000 ľudí protestovalo kvôli obavám z dopadov hier na životné prostredie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,745
Celková čítanosť: 4849884x
Priemerná čítanosť článkov: 2779x

Autor blogu

Kategórie