Založ si blog

Najväčšie objavy v histórii ľudstva!

Už oddávna venujú ľudia pozornosť prírode a veciam, ktoré v nej existujú! V posledných storočiach sa vedci a výskumníci zaoberajú pochopením takých prírodnych javov, ako sú vlastnosti tepla, svetla, atómovej a nukleárnej činnosti, elektriny alebo iných foriem hmoty pod normálnymi podmiekami, ktoré ešte stále plne nechápu! Ešte ťažšie je ich pochopenie pod zvláštmyni alebo extrémnymi podmienkami!

Mohli by sme citovať veľké množstvo príkladov, ktoré sa nachádzajú v prírode alebo experimentov vedcov, ktoré uskutočnili v minulých dekádach s nádejou plne pochopiť, ako reaguje hmota pod zvláštnyymi podmienkami, ktoré zdajne odporujú prírodným zákonom! Postupné objavy vedcov v pochopení týchto procesov o vlastnostiach hmoty by mali prejaviť špeciálne uznanie Stvoriteľovi!

Z hľadiska vedcov, ktorí uznávajú prírodné zákony, ktoré kontrolujú nielen život na Zemi, ale aj pohyb našej planéty vzhľadom k Slnku a ostatným planétam, nespomínajúc jej existenciu v galaxii Mliečna Dráha a ostatných, je nevysvetliteľné, ba až nepochopiteľné, že popierajú existenciu Stvoriteľa vesmíru! Lebo ho popierajú na základe svojich tak malých a nedokonalých skúsenostiach hmoty!

Tento princíp objavov v sfére hmotných zákonov, keď aplikujeme do duchovnej sféry, ešte viac ukazuje neschopnosť ľudí pochopiť život v jeho duchovnej forme! Aj tu sa stretávame s objavmi ohľadne Stvoriteľa a jeho schopnosť utajovania duchovných právd pred ľuďmi, ktorí nie sú schopní spĺňať jeho podmienky na pochopenie čo sa týka zmyslu života a jeho budúcnosti ohľadne ľudstva na našej Zemi!

Také duchovné (a mohli by sme poctivo povedať aj vedecké) pravdy sa snažili už oddávna pochopiť ľudia počas ich tisícročnej existencie. Najväčším dôkazom ich neschopnosti pochopiť Božie zámery pre ľudstvo je Biblia! V nej sú skryté duchovné pravdy k večnému životu na rajskej Zemi potrebné, aby veriaci človek mal nádej a istotu do budúcnosti, o ktorých apošto Pavol napísal v knihe Rimanom:

„Ó, hĺbka Božieho bohatstva a múdrosti a poznania! Aké nevyskúmateľné sú jeho súdy a ako je nemožné vystopovať jeho cesty! Veď ‘kto poznal Jehovovu myseľ, alebo kto sa stal jeho radcom’? Alebo ‘kto mu prv dal, aby sa mu to muselo odplatiť’? Pretože od neho a prostredníctvom neho a pre neho je všetko. Nech mu je sláva navždy. Amen!” 

Hľadá sa pravý prorok Najvyššieho!

24.03.2019

Veľká väčšina kresťanských náboženstiev súhlasí aspoň v jednom, že ľudstvo dnes žije v posledných dňoch! Situácia sa neustále zhoršuje na každej úrovni ľudskej aktivity! Kto ale viac »

Zjavené Tajomstvo dlho uchovávané!

15.03.2019

Prvé biblické proroctvo prehlásené Stvoriteľom v záhrade Edén, keď vyriekol rozsudok nad zločincami Adamom, Evou a Satanom Diablom, cherubínom, bolo formulované týmito inšpirovanými slovami: viac »

Voľby preverujú rozlišovaciu schopnosť!

11.03.2019

Prečo je potrebné a veľmi žiadostivé získať duchovnú rozlišovaciu schopnosť v živote, ale hlavne dnes v kritických časoch pred voľbami alebo kde sa nám naskytne ťažká situácia? Keďže viac »

EÚ, diplomacia, vláda, Oettinger

Eurokomisár: Strategická infraštruktúra Európy je už v čínskych rukách

25.03.2019 13:25

Lídri EÚ by mali uvažovať o práve veta pre úniu, aby mohla blokovať budúce infraštruktúrne projekty financované Čínou, uviedol eurokomisár Oettinger.

ebola, kongo, injekcia, vakcína

Konžská demokratická republika eviduje už viac ako 1000 prípadov eboly

25.03.2019 13:07

Celkovo zahynulo na následky eboly vo východných oblastiach KDR už 629 ľudí.

UKRAINE-NATIONALISTS/RALLY

Údajný ukrajinský agent prebehol k Rusom, viní Kyjev z terorizmu

25.03.2019 13:00

Muž vraj odovzdával tajné informácie vrátane správ o podiele Ukrajiny na zostrelení dopravného lietadla nad Donbasom.

svidník, pôrodnica

Svidník chce späť pôrodnicu

25.03.2019 13:00

Opätovné otvorenie pôrodnice v nemocnici vo Svidníku by si priali niektorí župní poslanci, prešovský župan Milan Majerský i primátorka Svidníka Marcela Ivančová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 232
Celková čítanosť: 276908x
Priemerná čítanosť článkov: 1194x

Autor blogu

Kategórie