Založ si blog

Prezident Trump a bezpečnosť volieb!

Prezident Trump sa venuje bezpečnosti volieb počas najhoršej choroby počas storočia! Na tlačovej konferencii 30. júla sa zaoberal pandémiou koronavírusov a rozpracoval svoje pripomienky k otázke odloženia volieb.

Trump hovoril aj o ťažkostiach pri riešení najhoršej choroby za viac ako sto rokov. Dokonca aj v krajinách, ktoré odviedli skvelú prácu pri znižovaní počtu infekcií a obetí, vírus má schopnosť vrátiť silnejšie, ak nebudú na stráži!

Krajiny ako Japonsko, ktoré takmer odstránili vírus, zaznamenali v poslednom mesiaci nárast nových prípadov! Ale existuje niekoľko dobrých správ – počet nových prípadov v Slnečnom Pásme klesá. Sľubné sú aj nové lieky.

Napríklad dexametazón, remdesivir a koktejl Regeneronovej protilátky. Lepšia liečba významne znížila úmrtnosť na infekcie. Na podporu všetkých obyvateľov Spojených štátov vyzval na predĺženie rozšírených dávok v nezamestnanosti!

Trump tiež vyzval na bezpečné opätovné otvorenie škôl a vyzval na federálnu pomoc vo výške 105 miliárd dolárov, ktorá by pomohla školám bezpečne sa otvoriť. Úplný koncept toho, čo je potrebné nájdeme tu:

 

https://schillerinstitute.com/blog/2020/07/29/an-outline-for-saving-our-students-educators-and-their-families/

Nájomné – najhoršie mesiace pred nami!

11.08.2020

V Spojených Štátoch Amerických sa za posledných pár mesiacov nájomné ani nezmenilo, pretože krajina sa v dôsledku pandémie koronavírusov potýkala s decimovanou ekonomikou. Jediný dôvod, prečo mnohí prenajímatelia neprišli na brucho spolu so svojimi nájomníkmi, je v dôsledku mimoriadnej „pomoci“ poskytnutej vládou vo forme neúnavného tlačenia, rozdávania a vôbec [...]

Trump mení svoj názor na Čínu!

09.08.2020

5. augusta 2020 Trump vysvetlil svoju zmenu mysle v politike k Číne. Väčšina čitateľov si pripomína, že Americký prezident Donald Trump začiatkom svojho predsedníctva nadviazal vynikajúci pracovný vzťah s čínskym prezidentom Xi Jinpingom, vymieňal si štátne návštevy a pravidelne sa o ňom odvolával ako na ‘môjho priateľa’. Dokonca aj v prvých týždňoch [...]

USA FED jednotky zostanú v pohotovosti!

07.08.2020

Minister vnútra pán Chad Wolf oznámill, že naďalej budú udržiavať súčasný, rozšírený federálny personál na presadzovanie práva v Portlande, kým nebude mať istotu, že federálny súdny dvor v Hatfielde a ďalšie federálne majetky už nebudú napadnuté a že sídlo spravodlivosť v Portlande zostane bezpečné! Ministerstvo bude naďalej prehodnocovať bezpečnostnú pozíciu [...]

radovan jurika

Pokračuje pojednávanie s exstarostom Marianky

12.08.2020 11:34

Bývalý starosta obce Marianka Radovan Jurika je obvinený z korupcie. Pred začiatkom pojednávania sa vyjadril, že sa necíti vinný a sám korupciu odsudzuje.

Maurícius loď ropa únik

Zabrániť ekologickej katastrofe na Mauríciu sa pokúsi aj tím expertov OSN

12.08.2020 11:15

Vláda afrického štátu vyhlásila stav environmentálnej núdze po tom, čo z poškodenej nákladnej lode, ktorá pred niekoľkými dňami uviazla na plytčine pri pobreží ostrova, začali unikať ropné látky.

MIKULEC MATOVIč

Kyselicu odvolali. Mikulec je presvedčený, že nedonášal

12.08.2020 11:12

Lukáš Kyselica mal údajne donášať počas pôsobenia vo Vojenskom spravodajstve cez predvolebnú kampaň na hnutie OĽANO.

Nemecko koronavírus

Pribudlo 75 nových prípadov, najviac od konca apríla

12.08.2020 10:14, aktualizované: 11:01

Vyliečilo sa desať pacientov. Najviac infikovaných pribudlo v okrese Galanta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 777885x
Priemerná čítanosť článkov: 1883x

Autor blogu

Kategórie