Založ si blog

Bolo to v skutku vyvolanie vojny?

Či už dostaneme odpoveď na otázku pôvodu vírusu, že ide o mokrý trh, kde sa zvieratá, ako sú netopiere, predávajú na spotrebu alebo z laboratória na výrobu biologických zbraní vo Wuhane, odkiaľ vírus unikol zámerne, aby kontaminoval masy v snahe rozriediť populáciu sveta, alebo to súvisí s 5G žiarením, ktoré poškodzuje naše imunitné systémy, konečný výsledok je rovnaký: pretože čínska ekonomika bola zasiahnutá oveľa menej ako európska alebo americká.

Trumpov ekonomický plán, ktorým pôvodne opovrhovali predovšetkým všetci globalisti a elity sveta, ktorí chceli, aby bola prezidentkou a vrchným veliteľom USA Hillary Clintonová, ktorý ale zvýšil dôveru amerických spotrebiteľov na najvyššiu možnú úroveň! V európskom Davose bola v roku 2019 a potom v roku 2020 jeho popularita dokonca aj medzi globalistickými spodinami bola super vysoká! Obchodná komunita si ho všeobecne ctila a milovala.

Marginalizoval Čínu zavedením taríf a nútením ich uzavrieť rôzne obchodné dohody. Zatiaľ čo jeho neortodoxné spôsoby prinútili burzu cenných papierov k rekordným maximám, znížili nezamestnanosť na všetky minimá, podporili účasť strednej triedy na maximách za desať rokov a ďalšie iné efektívne výhody. Bol na dobrej ceste k dosiahnutiu historických ekonomických úspechov, až do času, keď pandémia COVID-19 vírusu zmarila všetko!

USA kupuje výbavu proti nepokojom!

24.05.2020

Federálna vláda USA zvýšila náklady na bezpečnosť a políciu v reakciach na pandémiu koronavírusov. Objednávky zahŕňajú žiadosti polície o jednorazové manžety, plynové masky, balistické prilby a rukavice proti nepokojom, ako aj ochranné vybavenie na presadzovanie práva pre federálnu políciu určené na ochranu zariadení pre záležitosti veteránov. Tie [...]

1, 4 mil USA zdravotníkov prišlo o prácu!

23.05.2020

V apríli Donald Trump podpísal zákon o úľave na koronavírusoch vo výške 484 miliárd dolárov, z čoho 75 miliárd dolárov vo forme grantov putuje špeciálne nemocniciam, aby sa vysporiadali so záplavami pacientov COVID-19. A to je aj vynikajúce, ale vynechaná časť je hlavnou časťou rovnice. Ako píše Národné Verejné Rádio: ‘Samotní pracovníci, ktorí majú za [...]

Prečo dnes ľudia klamú ľudí?

21.05.2020

V dnešnej spoločnosti sa klamstvo stalo súčasťou bežného života. V článku „Prečo klameme“ v časopise National Geographic sa uvádza: „Lož sa stala hlboko zakorenenou črtou ľudskej osobnosti.“ Ľudia klamú najčastejšie preto, aby sa pred niečím ochránili alebo aby sa ukázali v lepšom svetle pred ostanými v spoločnosti! Klamú, aby zatajili vlastné chyby [...]

SR Bratislava NÚDCH spinálne centrum mikroskop

Chlapec so spinálnou svalovou atrofiou dostane najdrahší liek

27.05.2020 10:46

Liečbu za dva milióny eur mu preplatí zdravotná poisťovňa Union.

SR Prezidentský palác včelie úle projekt Mestské včely BAX

V Prezidentskej záhrade osadili dva včelie úle

27.05.2020 10:42

Rozhodli sme sa vytvoriť tento priestor v prezidentskej záhrade jednak ako symbol, jednak ako podporu idey, že včely nepatria len na vidiek, ale aj do mesta," uviedla prezidentka Zuzana Čaputová.

RTVS

Rada RTVS odmieta obvinenia Výboru NR SR pre kultúru a médiá, Kollár požiada o audit

27.05.2020 10:12, aktualizované: 11:22

Akékoľvek tvrdenia o neplnení si zákonných povinností bez relevantných dôkazov považuje rada za neprípustnú formu politického nátlaku ohrozujúceho nezávislosť verejnoprávneho média.

Vírus / Lekár / Zdravotník / Covid-19 /

Covid-19 potvrdili dvom ďalším osobám, nik nezomrel

27.05.2020 09:39

Celkovo tak na Slovensku evidujeme 1515 pozitívne testovaných osôb na koronavírus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 374
Celková čítanosť: 682533x
Priemerná čítanosť článkov: 1825x

Autor blogu

Kategórie