Založ si blog

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

 

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša Krista objemy ohľadne informácií o živote, Stvoriteľovi a jeho večnom predsavzatí! Zo všetkých možných izolujme len jednu činnosť Stvoriteľa, ktorá bude uskutočnená v čase, keď celý svet bude ležať pred Kristom, už vládnucim večným a nesmerteľným nebeským kráľom ako PODNOŽ! 

Inými slovami celá obývaná Zem, všetci Boží nepriatelia budú v konci dokonale podrobení a vydaní na milosť Božiemu nebeskému kráľovstvu v rukách Krista na vykonanie Božieho súdu! A to zároveň znamená, že celosvetová situácia sa dnes rozvíja pred našimi očami ako šachová partia medzi dvoma veľmajstrami: Stvoriteľom a jeho Odporcom a Luhárom, Satanom Diablom. Pre veriacich je to najúžasnejšia a nikdy viac sa neopakujúca ‘šachová koncovka’ v histórií celého vesmíru!

Pravdy pochopené len cez štúdium Biblie!

13.11.2019

Vzácne pravdy o živote a jeho zmyslu spolu s odpoveďami na nespočetné iné otázky človek získa štúdiom Biblie a rozjímaním nad nimi! Pochopíme tiež kto je Stvoriteľ a Darca života a aké viac »

Najdôležitejšia vesmírna sporná otázka!

11.11.2019

Najdôležitejšia globálna sporná otázka nie je o globálnom oteplovaní ani s ňou spojená otázka stúpajúca hladiny oceánu! Ani to nie je otázka o zmenšujúcej sa ozónovej vrstve! Ani to viac »

Biblia a veda – sú kompatibilné?

08.11.2019

Zoberme si len jeden z nespočetných príkladov v prírode. Včely medonosné (Apis mellifera) konštruujú svoje plásty voskom vylučovaným z žliaz nachádzajúcich sa na spodnej strane brucha. viac »

Mateusz Morawiecki

Poľský prezident oficiálne poveril Morawieckého zostavením novej vlády

14.11.2019 13:16

Duda otvoril ustanovujúce zasadanie novozvoleného poľského parlamentu a prijal demisiu Morawieckého doterajšej vlády.

kaufland, čokoláda, nákup, obchod, sladkosti

Rast cien na Slovensku sa v októbri zmiernil na 2,7 %

14.11.2019 12:46

Medzimesačne v októbri oproti septembru ceny dokonca mierne klesli o 0,1 %, čo bol vôbec prvý medzimesačný pokles cien v tomto roku.

Koliňany, kondolencie, nehoda autobusu

V Kolíňanoch zavládol smútok, obec prišla pri tragédii o deviatich obyvateľov

14.11.2019 12:40

Pred SOŠ techniky a služieb v Nitre pripravili pietne miesto. Pri zrážke autobusu s nákladným autom zahynuli štyria študenti.

Trnava

Trnavčanom ide radnica zvýšiť dane o 200 percent

14.11.2019 12:00

Ľuďom v Trnave sa majú skokovo zvýšiť dane. Mesto si je vedomé, že vytvára tlak na svojich občanov. Prináša preto možnosť rozdelenia sumy na splátky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 283
Celková čítanosť: 406163x
Priemerná čítanosť článkov: 1435x

Autor blogu

Kategórie